Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvojičky pred finále so zmenou, Joj ich presúva do horšieho času!

Dvojičky vo svojom čase nevyvrcholia, televízia ich s poslednou časťou odsúva.

Prvý projekt Andyho Krausa od skončenia Paneláku sa blíži do finále. Napriek tomu, že v brožúre pre klientov Joj avizovala druhú sériu Dvojičiek, nateraz promuje finále celého seriálu. Okrem toho nenechá Dvojičky skončiť v ich tradičnom čase v sobotu o 20:35, keď ich náhle vymieňa so špeciálom Moja mama varí lepšie ako tvoja. Ich záverečná časť tak začne o 22:05.

Joj na pol deviatu vysúva lepšie fungujúcu kuchársku šou v deň, kedy Markíza odvysiela kinopremiéru Hotel Transylvania. S animovanou snímkou rátala podľa prvých informácií už na Veľkonočný pondelok, nakoniec ju však nahradila reprízou Babovřesiek. V ďalšie soboty bude špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja bežať o 20:35 už plánovane.

Dvojičky odštartovali ako prvý projekt Andyho Krausa po skončení Paneláku v sobotu 19. septembra po Česko Slovensko má talent, kedy vysoko uspeli s ratingom 10,4 % a podielom 34 %. Dobrú východziu pozíciu však dlhodobo nezúžitkovali, keď vo svojom pravidelnom čase v soboty o pol deviatej postupne klesali, v priemere sa hýbali okolo 17 – 18 %. Aktuálne Kraus pracuje na novom komediálnom projekte Deň za dňom.

Čítať viac...
Nahor