Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Roman Mikulec a Denisa Saková v spoločnom dueli v relácii Na hrane v októbri 2020 (zdroj: FB Denisa Saková)

Exkluzívne

Joj ruší štvrtkový televízny duel ministrov vnútra! Mikulec a Saková môžu skončiť v karanténe

Joj do štvrtkového vydania Na hrane chystala duel ministrov vnútra, obaja mali byť v ostatných hodinách v kontakte s pozitívnou osobou. Doplnené.

Štvrtkový večer už tradične štartuje sériu televíznych politických debát týždňa, ktoré v ostatných sezónach prebiehajú už na všetkých hlavných televíznych staniciach.

Každotýždennú sériu otvára ako prvá Joj jedinou večernou diskusiou Na hrane, ktorá má pokračovať aj dnes o 21:40.

Televízia v stredajšom vysielaní ohlásila už aj hostí pre tento týždeň, keď naplánovala duel súčasného ministra vnútra Romana Mikulca s jeho predchodkyňou Denisou Sakovou. Tí absolvovali prvý vzájomný duel práve v relácii Na hrane na začiatku októbra minulého roka.

Podľa najnovších informácií však Mikulec ani Saková do štvrtkového Na hrane neprídu.

Dôvodom by podľa prvých informácií mal byť ich kontakt s pozitívne testovanou osobou, s ktorou sa stretli v ostatných hodinách. Minister vnútra Roman Mikulec tak môže skončiť v prípade pozitívneho testu v karanténe, podobne, ako ex-ministerka Denisa Saková.

Televízia už aj sama zmazala zo sociálnych sietí upútavku na dnešné vydanie Na hrane, v ktorom ohlasovala ako hostí Mikulca so Sakovou.

Joj však naďalej avizuje vysielanie dnešného vydania Na hrane podľa plánu. Do relácie tak bude musieť  pozvať novú dvojicu hostí.

Doplnené: Televízia potvrdila poobede zmenu hostí najnovšieho Na hrane. Do štúdia prídu diskutovať poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková a nezaradený poslanec Erik Tomáš.

Čítať viac...
Nahor