Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj rozdá viac, krátko pred začiatkom výroby Uhádni môj vek navýšila výhru! Šou odštartuje špeciálmi

Zahraničná novinka sa uvedie na Joj ako na jednom z prvých svetových trhov.

Éra súťažných šou sa vracia. Po markizáckych novinkách Dobre vedieť! či Kolese šťastia uvádza televízna dvojka vlastnú novú šou Uhádni môj vek. Joj v tomto prípade siahla po svetovej novinke, ktorá bola vo svete predstavená len tento rok. Adaptuje ju tak ako jedna z prvých televízií.

Generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, sa krátko po spustení výroby, ktorá začala len na konci prvého augustového týždňa, pochválil, že prvé natáčanie dni dopadli nad očakávania, pričom tvorcovia slovenskej verzie sa dočkali komplimentu od francúzskeho licencora. Nadšený bol dokonca zástupca originálnej francúzskej licencie, vyzdvihol okrem iného aj našu scénu, ktorá má vyzerať ešte o niečo lepšie ako v origináli,“ napísal Grega.

Pred začiatkom nakrúcania sa Joj podľa našich informácií rozhodla zmeniť maximálnu výšku výhry pre súťažiacich. Kým v náborových upútavkách aj v prvom prome avizovala ešte výhru 5 000 eur, televízia ju nakoniec zdvojnásobila na 10 000 eur. Na tejto hranici tak budú súťažiaci na začiatku začínať.

Uhádni môj vek má byť posilou Joj pre off-time. Šou však chce divákom predstaviť v hlavnom vysielacom čase, vyberá si pre to tradičný letný čas, kedy je na podobné kroky väčší priestor. Novinka sa divákom uvedie špeciálnymi epizódami, v ktorých budú súťažiacim pomáhať známe osobnosti ako Milo Kráľ či Junior s Marcelom. Šou moderuje Vlado Voštinár.

uhadni moj vek scena

O šou Uhádni môj vek
V origináli Guess My Age je novou gameshow, v ktorej súťažia dvojice a hádajú vek cudzích ľudí. Na ceste za správnou odpoveďou im môžu pomôcť viaceré pomôcky ako skladba z roku, kedy sa osoba narodila či napríklad záber z filmu, ktorý sa natočil v rok jej narodenia. Súťažiaci musia trafiť presný vek neznámeho, pričom za rozdiel medzi ich tipom a správnou odpoveďou sú im odrátané peniaze. Po piatich kolách sa s nahratou sumou dostávajú do finále, kde pri hádaní veku posledného neznámeho dostávajú k dispozícii štyri potenciálne možnosti. Aby mohli uhádnuť presný vek, majú k dispozícii opäť indície. Za každú nesprávnu odpoveď je hráčom odrátaná štvrtina z nahratej sumy.

Čítať viac...
Nahor