Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj rieši problém: V Poprade šíria fámu, že Jojku v meste zrušili!

Televízia operatívne informácie dementovala.

Po Markíze, ktorá opäť dosiahla úspech so svojou akciou pre divákov – Dňom otvorených dverí, sa na vlastný divácky event pripravuje Joj. Tá po piaty raz zorganizovala Jojku v meste, pričom okrem Prešova po prvýkrát pripravila program v Bratislave a Poprade.

V meste pod Tatrami sa však má aktuálne rozširovať fáma, že Jojka v meste sa v Poprade ruší. Nepravdivá informácia sa mala začať šíriť prostredníctvom internetu, pričom v krátkom čase sa dostala aj k účinkujúcim, ktorým musela televízia vysvetľovať, že bez ich vedomia nič nezrušila. Event má prebehnúť podľa plánu 20. septembra, v Bratislave bude Jojka v meste najbližšiu nedeľu 13. 9. a putovanie zavŕši v Prešove 27. 9.

Či šlo o nedorozumenie alebo zámerné poškodenie eventu, nie je v tejto chvíli známe. Chaos mohla podľa informácií televízie spôsobiť akcia skupiny Hex na Lomnickom štíte, ktorá sa odohrá v ten deň ako Jojka v meste v Poprade. Skupina je však pripravená vystúpiť na oboch akciách, na evente Joj by mala svoj koncert odohrať pred Novinami naživo od 18:15.

Čítať viac...
Nahor