Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj registruje názov s Hetešovcami: Vieme, či im chystá vlastnú televíznu šou!

Televízia si poisťuje novú značku spoločne s webovou doménou.

Hviezdy šou Moja mama varí lepšie ako tvoja budú čoskoro patriť len Joj. Minimálne ako značka. Televízna dvojka si totiž na Úrade priemyselného vlastníctva pred pár dňami zaregistrovala novú ochrannú známku Hetešovci, pričom k tomu pridala aj registráciu domény hetesovci.sk.

Začína sa pritom špekulovať, či Joj nevyužije známku Hetešovci na ich vlastnú šou. Podobne tak urobila pri Bučkovcoch, ktorí sa postupne preslávili v dvoch sériách Farmár hľadá ženu.

Podľa našich informácií ale Joj Hetešovcom vlastnú televíznu šou neplánuje. Ochrannú známku aj doménu by mala registrovať len pre internetové účely. Nie je však vylúčené, že práve na vlastnej doméne patriacej Joj nedostanú Hetešovci pravidelný priestor. Značku totiž televízia registruje aj pre oblasť televíznej zábavy či na reklamné účely vrátanie propagačných tlačovín.

Hetešovci sa preslávili ako prvá rodina v kuchárskej novinke, ktorá aj vďaka nim začala naberať na sledovanosti. Úspech televízii priniesli aj vo večerných špeciáloch, v ktorých narazili na Bučkovcov. Na nových hviezdičkách televíznej zábavy aktuálne profitujú viacerí podnikavci, aj keď bez súhlasu rodiny. Tá podala žalobu.

Čítať viac...
Nahor