Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj redizajnovala svoje spravodajské aj lifestylové weby! Každý sa vydal vlastnou cestou

Po televíznom webe Joj.sk prešli zmenami aj spravodajské weby, televízia upustila od jednotného sterilného konceptu.

Hlavný spravodajský portál Joj Noviny.sk prešiel po vyše dvoch rokoch ďalším redizajnom. Televízia upustila od nevýrazného jednotného konceptu a všetkým tématickým webom dopriala vlastný vizuál.

Noviny.sk sa po novom viac zjednotia s vizuálom hlavného spravodajstva televízie. Nebudú využívať vlastné logo, prispôsobujú sa grafike televízneho spravodajstva. Výraznejšiu a obsahovo bohatšiu dostali titulku, ich súčasťou je napríklad aj videosekcia 12 plus, ktorá rozširuje vlastný videoobsah portálu, pod Noviny.sk sa späť začleňuje športového spravodajstvo, ktoré samostatne nefungovalo pod hlavičkou Jojsport.sk. Na titulke dáva portál aj priestor webu Mojandroid.sk.

Portál mení charakter pri samotných článkoch. Po novom sa bude môcť užívateľ prepínať priamo v článku medzi témami prostredníctvom šípok a prechádzať tak najnovšími správami. Na aký článok sa po kliknutí dostane, však nevie. Nový vizuál kladie dôraz na video content článkov, ktorý je umiestnený priamo na jeho začiatku, doteraz bol umiestňovaný prevažne na konci v rámci textu.

noviny.sk redizajn 2016 clanok

Zmenami prechádzajú aj weby Topstar.sk, Prezenu.sk a Premuza.sk. Najmä lifestylové portály sa vydávajú klasickou tématickou cestou, ich vizuál je bežný medzi grafickými šablónami pre obdobne zamerané webové stránky.

prezenu.sk redizajn 2016premuza.sk redizajn 2016

Čítať viac...
Nahor