Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj reaguje na vraždu Jána Kuciaka, dnes sa protagonisti satirickej Sedmičky nestretnú

Televízia sa rozhodla na znak protestu vynechať tohtotýždňové vydanie satirickej relácie.

Vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, Martiny Kušnírovej, otriasla slovenskou aj zahraničnou verejnosťou. Médiá vyjadrujú solidaritu a úctu k obetiam, ktoré boli chladnokrvne zavraždené pravdepodobne pre Kuciakovu novinársku činnosť.

Na udalosti sa rozhodla zareagovať aj komerčná Joj, ktorá v súvislosti s vraždou mladého novinára a partnerky neodvysiela satirickú reláciu Sedem. Televízia sa na tom dohodla s protagonistami, ktorí sa tak dnes doobeda spoločne nestretnú a vynechaním tohtotýždňového vydania relácie tvorcovia aj glosátori vyjadria svoj protest.

K téme: RTVS taktiež v súvislosti s vraždou Jána Kuciaka mení program, neodvysiela Zlaté časy ani Milujem Slovensko

V čase, keď je celá krajina v zhrození a smútku, je pre tvorcov nemysliteľné vtipkovať na akúkoľvek tému. Tvorcovia sa týmto tichým protestom pripájajú ku všetkým slušným ľuďom, ktorí veria, že spravodlivosti bude tentokrát konečne učinené zadosť. TV JOJ vyjadruje plnú podporu tomuto stanovisku tvorcov relácie Sedem, uviedla televízia.

Joj v programe ponecháva vopred nakrútené štvrtkové zábavné programy Inkognito a Silné reči. Budúci týždeň už Sedem do vysielania televízia opäť zaradí.

Čítať viac...
Nahor