Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj reaguje na pondelňajšie čísla, povoláva do služby Kameňák! S Inkognitom nepohne

Zmena nastane v pondelky a piatky.

Televízna dvojka v súvislosti s výsledkami pondelňajšej sledovanosti, ktoré ovládla s Hornou Dolnou aj Kredencom Markíza, upravuje svoj program. Zmeny sa týkajú neskorších slotov.

Z pondelka Joj sťahuje reprízu komediálneho seriálu Dvojičky. Tie sa v tomto slote pravidelne pohybovali pod priemerom stanice, v prípade silnejšej konkurencie rovno prepadli. Bolo tomu tak aj proti Kredencu, kedy uhrali share len 11 %. Joj chce aj naďalej konkurovať zábavou, na pomoc si však zavolá tradičného pomocníka, keď na pondelok 26. októbra nasadzuje o 22:00 Kameňák. Na ďalší týždeň Joj zatiaľ program nemení, nedá sa však očakávať, žeby pokračovala s Dvojičkami.

Zmena nastane aj v piatky, kde má televízia naďalej problém rovnako s časom po desiatej. Pravidelne tam skúša vysielať kratšie zábavné formáty, tie však po skončení špeciálu Moja mama varí lepšie ako tvoja nedržia divákov a klesajú do hlbších podpriemerov. Joj tam po novom vyskúša reprízy Inkognita z pondelka, kde relácia s príchodom novej konkurencie v podobe Hornej Dolnej stráca časť divákov. Na prvý raz prišla o približne dva ratingy. Televízia sa tak spolieha, že nová časť Inkognita nebude tak opozeraná a zároveň skúsi posilniť zábavné ladenie piatkového večera.

Zmeny programu TV JOJ od 44. týždňa

Pondelok
20:35 Inkognito (premiéra)
22:00 Kameňák

Piatok
20:35 Moja mama varí lepšie ako tvoja – Výzva (premiéra)
22:00 Inkognito

Čítať viac...
Nahor