Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj reaguje na letný akvizičný neúspech! Od tohto týždňa upravuje viaceré sloty

Televízia do konca júla chystá zmeny aj v dennej štruktúre.

Nový MacGyver v prime-time Joj nevyšiel a tá sa rozhodla po dvoch týždňoch, kedy sa objavil v jej programe, upraviť štruktúru. Seriál vo štvrtky v hlavnom vysielacom čase končí, keď ho televízia odsúva do druhého večerného okna na 22. hodinu. Zároveň sa vracia k nastaveniu dvoch častí za sebou, seriál tak pobeží až do polnoci.

Do štvrtkového prime-time sa vracia Inkognito, ktoré už tradične beží v rámci týždňa v dvojslote – okrem štvrtkov aj v pondelky. Joj sa tak vracia vo štvrtok k zábave, ktorú aktuálne ponúka aj Markíza reprízami šou Dobre vedieť. Tej sa príliš nedarí ani napriek neúspechu Joj.

Joj zároveň odo dneška robí zmeny aj v dennom programe. V tom jej nemalo vyjsť nasadenie akvizície Extrémna premena, ktorú chce nahradiť Policajtami v akcii. Extrémna premena ale ostáva v neskorom večernom pásme okolo 23. hodiny od pondelka do stredy. Zmenu robí televízia aj poobede, kde komediálneho Kutyila vymieňa za Našich. Od budúceho týždňa má už podľa programu nahradiť obedných Profesionálov Vtierka Castle.

Čítať viac...
Nahor