Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj proti Kolesu šťastia vyťahuje najsilnejšiu zbraň, Markízu prekvapí špeciálnymi premiérami už dnes!

Televízna dvojka upravuje program.

Koleso šťastia si napriek podpriemerným výkonom Joj nedokázalo v priebehu troch dní vybudovať silnú pozíciu lídra, pričom najnovšie bude čeliť zostrenej konkurencii. Joj, pravdepodobne, reaguje na súčasnú situáciu a proti Kolesu šťastia vyťahuje svoj najsilnejší produkt.

Televízia totiž vracia do accessu šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá ju po niekoľkých rokoch vyniesla späť do pozície podvečerného lídra. Posledne sa to pravidelne darilo Súdnej sieni, avšak niekoľko rokov dozadu. Joj pritom nasadzuje premiéry Mojej mamy, pričom využije špeciálne celebritné vydania. Odvysiela ich už dnes a zajtra. Inkognito jej ako náhrada za Áno, šéfe nezafungovalo, podľa našich informácií ho ani dlhodobo vysielať neplánovala.

Od budúceho týždňa sa totiž Moja mama varí lepšie ako tvoja vracia do programu pravidelne, Joj bude podvečer vysielať najlepšie diely z uplynulej televíznej sezóny. Hovorí sa pritom, že by sa šou stabilne s novými časťami mala vrátiť v priebehu augusta.

Špeciály Mojej mamy, ktoré odvysiela Joj najbližšie dva dni o 18-tej, stiahla z piatkového večera. Tam jej dosahovali len značne podpriemerné výkony okolo 11 – 12 %. Nahradí ich filmami, tento piatok pôjdu Piráti Karibiku: Na konci sveta.

Čítať viac...
Nahor