Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj promuje poslednú časť poslednej série Kostí, seriál však nekončí!

Televízia začala poslednú sezónu Kostí promovať ešte minulý rok, kedy nasadila prvé časti 10. série. Medzičasom bolo rozhodnuté o pokračovaní seriálu, Joj ale stále avizuje jeho koniec.

Na Joj dnes dobehnú ďalšie dve letné akvizície, keď po Kuriérovi a Vinároch vrcholia so šiestou sériou Geissenovci a s desiatou sériou Kosti. Pre tie mala byť 22. epizóda spomínanej série poslednou, no seriál nakoniec bude pokračovať. Rozhodnutie o obnovení Kostí aj pre 11. sezónu padlo až po tom, čo boli natočené záverečné časti 10. série, na ktorej konci sa chcú Booth s Brennanovou odpútať od Jeffernsonovho ústavu a FBI a začať nový život.

Na tom, že je 10. séria poslednou sezónou Kostí, postavila Joj promo na jeseň 2014, kedy začala vysielať jej prvé časti. V tomto čase ešte platila správa o konci seriálu. Medzičasom sa ale tvorcovia, herci a televízia dohodli na pokračovaní, čo sa však nepremietlo do upútaviek Joj. Upozornili nás na to čitatelia Mediaboom.sk. Televízia premiérové časti vytiahla opäť v lete, v ktorých naďalej avizovala poslednú sériu seriálu. Pri prome finálovej epizódy 10. série dokonca hovorí o poslednej časti poslednej série.

Čítať viac...
Nahor