Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj promuje Policajtov v akcii cez prípad fekálneho fantóma! Pozrite si upútavku

Televízia v novom seriáli otvorí aj nedávny prípad z Bratislavy, ktorý spoznalo celé Slovensko.

Novinku Policajti v akcii už Joj začala promovať. Koncom týždňa nasadila do vysielania dlhšiu upútavku, prostredníctvom ktorej jasne naznačuje, čo od nového seriálu môžu diváci očakávať.

Promo televízia postavila aj na známom prípade fekálneho fantóma, ktorý ohrozoval výkalmi ženy po Bratislave niekoľko mesiacov. Téma sa rozšírila po celom Slovensku, venovali sa jej najväčšie médiá. Joj dáva výberom známeho prípadu najavo, že bude chcieť prinášať aj kontroverzné a známe kauzy. Uvedie ich s podtitulom škandalózne prípady.

Súčasťou novinky budú podľa upútavky opäť aj neherci, seriál patrí do kategórie scripted reality formátov, ktoré sa na Slovensku množia. Podobný policajný projekt pod názvom Policajné prípady chystá aj Markíza. Policajti v akcii odštartujú v pondelok 1. augusta, naplánovaní sú na 22:00.

O seriáli Policajti v akcii
Nový seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov.

Čítať viac...
Nahor