Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj pripomína, Kolabs nerušíme! Už čoskoro ho však vynechá opäť

Televízia aj pred týždňom pripomenula, že Kolabs vo vysielaní pokračuje, sitkom však mimoriadne z programu zmizne aj v máji.

Jednorázové prestriedanie sitkomu Kolabs úvodnou predstavovacou časťou reality zoznamky Farmár hľadá ženu vyvolal dojem, že Joj postupne a najmä predčasne ukončí jarný komediálny projekt. Televízia sa snažila špekulácie vyvrátiť, sitkom však bude v programe chýbať aj ďalší raz.

Písali sme: Joj vyvracia špekulácie: Kolabs stopku nedostal!

Tentokrát nebude dôvodom mimoriadne zaradená relácia ale konkurencia. Joj si totiž jednu časť Kolabsu pošetrí aj o mesiac a to v čase, kedy bude vrcholiť hokejový šampionát v Česku. Stane sa tak konkrétne vo štvrtok 14. mája, keď televízia namiesto sitkomu odvysiela reprízové Kosti. V tomto čase sa bude, pravdepodobne na Jednotke, odohrávať posledný štvrťfinálový zápas Majstrovstiev sveta v hokeji. Kompletný prehľad zápasov vysielaných na Jednotke a upravených štruktúr Joj a Markízy v čase hokeja nájdete v tomto veľkom článku.

Absencia Kolabsu v čase silnej hokejovej konkurencie je pre Joj logickou voľbou. Sitkom si vo svojej krátkej histórii vyskúšal hneď niekoľkokrát vysielanie v prostredí hokeja na Dvojke a zakaždým sa musel potýkať so stratou divákov a pádom pod priemer stanice. Tomu sa nevyhol ani popri futbalovej Európskej lige. Ani Markíza však nebude v rovnakom čase investovať do programu, keď síce plánuje vysielať Rodinné prípady no iba reprízovú časť.

Čítať viac...
Nahor