Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návrat, ktorý rozplače Studenkovú: Janko Kroner sa po rokoch vráti na televíznu obrazovku! (foto)

V roku 2014 sa po dlhých rokoch vrátila medzi ľudí prostredníctvom Siedmeho neba Marika Gombitová, teraz sa Joj podarilo dohodnúť Janka Kronera.

Populárny herec, ktorého posledné roky trápia psychické problémy, Janko Kroner, prichádza späť medzi ľudí. Na verejnosti sa po dlhom čase objavil ešte v polovici minulého roka, pričom po dlhých rokoch sa vracia aj na televíznu obrazovku.

Kroner sa po dlhom čase rozhodol prikývnuť na televíznu ponuku, keď prijal pozvanie do zábavnej relácie Inkognito. V čase jej prvej éry bol pritom sám stabilným členom zostavy hádačov, teraz prichádza ako hosť. Podľa zákulisných informácií jeho návrat vyvolal v štúdiu relácie veľké emócie.

Na Janka som sa veľmi tešil a po krásnom emotívnom privítaní (dlhé standing ovation) bol dojatý. A myslím, že sa cítil dobre. Po „odtajnení“ sa zase rozcítila Zdenka, ktorá si utierala slzy,“ povedal pre Plusku moderátor Inkognita Vlado Voštinár.

Vydanie Inkognita s Jankom Kronerom sa natáčalo len pred pár dňami, Joj bude mať epizódu relácie pripravenú už proti novinke Markízy Dobré vedieť!, ktorá štartuje najbližší utorok o 21:45 a vysielať sa bude aj vo štvrtky. Výrazne medializovanú časť odvysiela hneď v prvý týždeň novej šou lídra vo štvrtok 19. mája.

Janko Kroner po rokoch v Inkognite ako tajný hosť
janko kroner inkognito

Joj chcela Kronera vrátiť na obrazovky už na jar 2014, kedy sa nových častí dočkal sitkom Profesionáli. Herec pre svoj zdravotný stav ale naplno nastúpiť nemohol, nakoniec však bol predsa len súčasťou premiérových dielov ako hlas Miňa Demoviča a objavil sa krátko aj v jednej epizóde.

Veľký televízny návrat prebehol na obraze Joj na jeseň rovnakého roka, keď sa v decembrovom vydaní vrátila na televízne obrazovky Marika Gombitová v šou V siedmom nebi. Relácia lámala rekordy sledovanosti, Joj prepísala vlastné rekordné hodnoty za takmer dekádu.

Foto: Joj

Čítať viac...
Nahor