Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj prinesie ešte túto jeseň hneď štyri novinky! Po kvíze nakrúca aj kuchársku šou!

Dva nové akvizičné seriály a dve vlastné relácie doplnia vysielanie televíznej dvojky.

Už sme vás na našom portáli Mediaboom.sk informovali, že Joj pripravuje nový kvíz Televízna šanca s Martinom Nikodýmom, ktorého štart sa blíži (viac info v tomto článku). Najnovšie plány televízie však odhaľujú, že sa v televízii vyrába aj ďalšia nová relácia. Kuchárska.

Relácia dostala v plánoch názov „15 MINÚT. KUCHÁR„, odštartuje v nedeľu 12. októbra. Joj novinku popisuje ako „zábavnú kuchársku šou“, trvať by mala bez reklám 40 minút. V štruktúre dostane miesto v nedeľu podvečer o 17:15 pred Novým bývaním. Ako sme vám už priniesli informáciu, premiéry relácie o bývaní chce Joj vysielať dokonca až dvakrát do týždňa.

O kuchárskej novinke Joj
Michelinovský kuchár Gabo Kocák, ktorého špeciality ochutnali také hviezdy ako Cameron Diaz, George Michael či Tom Cruise, vás naučí, ako za 15 minút uvariť dve jednoduché a pritom vynikajúce jedlá. Podelí sa s nami o svoje obľúbené recepty, ktoré sú upravené pre bežný život zaneprázdnených rodičov či pracujúcich a vlastne pre každého, kto chce uvariť chutné, zdravé jedlo a nestráviť v kuchyni dlhé hodiny.

Okrem kvízu s Martinom Nikodýmom Televízna šanca a kuchárskej šou Joj už budúci týždeň spustí aj dva nové seriály. Pondelkový hororový neskorší večer bude patriť kvalitnej akvizičnej novinke Hannibal. V stredu po Paneláku zas spúšťa nový krimiseriál King a Maxwellová. Ten pôjde od októbra o 21:40 až dvakrát do týždňa, keď prepustí miesto neúspešnému pôvodnému seriálu Dr. Ema. Viac o dvoch nových seriáloch Joj nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor