Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj prichádza o svoje cenné tváre zo skeč šou! Haló pri tom malo pokračovať!

Obľúbená zostava zo skeč šou Haló prechádza do Markízy. Sú pri tom hlavnými tvárami Joj.

Bude to znieť ako obohratá platňa, no ďalšie tváre z denného seriálu Joj, Panelák, sa budú objavovať v projekte Markízy. Po prestupe Vlada Kobielskeho do Búrlivého vína, angažovaní Petra Sklára a Mateja Landa do sitkomu Horná Dolná či Anny Sakmárovej do seriálu Doktori sa na obrazovke Markízy udomácnia aj tváre známe zo skeč šou Haló.

Kým pôvodne sa v súvislosti s novinkou Dana Dangla, Kredenc, hovorilo o obnovení relácie SOS aj s pôvodnou zostavou, dnes je jasné, že relácia bude spájať zostavy naprieč SOS, Partičkou, Haló či Kukátkom.

Zostavu Kredencu budú okrem Petry Polnišovej, Juraja Kemku či Romana Pomajba tvoriť aj Michal Kubovčík, Zuzana Šebová a Sväťo Malachovský. Práve posledná trojica dostala vlastnú skeč šou na obrazovke Joj, kde najmä Michal Kubovčík dostal premiérovo možnosť naplno ukázať svoj komediálny talent. Po dvoch sériách Haló však televízia výrobu relácie neobnovila a dnes Dano Dangl vyrába nový formát už pre televízneho lídra.

Ešte začiatkom roka pri tom o pokračovaní Haló hovoril sám autor skeč šou Dano Dangl. Televízia nakoniec do vysielania vo februári nasadila len päticu zostrihov z relácie, novými časťami na zostrihy nakoniec nenadviazala. Aj to je, pravdepodobne, dôvod, prečo Dangl vytvoril nový formát, na ktorého produkcii sa nakoniec dohodol s Markízou.

Napriek tomu, že Joj prichádza o svoje úspešné „skeč šou tváre“, ktorých paródie na Páli vám to, Búrlivé víno či elektronickú ceruzku z hokejového štúdia pozná celé Slovensko, televízia s hercami naďalej ráta. A to nielen pre seriál Panelák. S hercami účinkujúcimi v konkurenčnej skeč šou aj naďalej rátame v seriáli Panelák, prípadne v ďalších nových formátoch,“ vyjadrila sa hovorkyňa Joj, Lucia Kulihová. Kredenc štartuje na Markíza v pondelok 3. novembra o 22:50.

Čítať viac...
Nahor