Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj prichádza nielen o hercov ale aj postavičky preslávené v Haló! Budú na dvoch obrazovkách

Markíza novinku Kredenc predstavuje aj prostredníctvom obľúbeného Hessa Jašteráka.

Už dnes je jasné, že Kredenc nebude len návratom SOS. Nová skeč šou Markízy sa bude oveľa viac ponášať z časti na bývalú reláciu Joj Haló, ale tiež na skeče, aké Markíza vysielala počas niektorých silvestrovských šou.

Z SOS preberá Kredenc dve mená, Petru Polnišovú a Romana Pomajba. Ten sa stal súčasťou aj jojkárskeho Haló, vďaka ktorému sa preslávil napríklad Hesso Jašterák či paródia na Búrlivé víno – Búrlivý burčiak. Práve veštec z pexesa, Hesso Jašterák, je súčasťou kampane na Kredenc a táto obľúbená postavička bude zabávať už na obrazovke Markízy. Podľa našich informácií by sa mala vrátiť aj paródia na Búrlivé víno. Po novom sa tak môžu niektoré postavičky objavovať v dvoch televíziách súčasne. Na Markíze v premiére a v reprízach na Joj.

Kredenc bude parodovať primárne programy Markízy, napríklad Televízne noviny, Reflex či spomínané Búrlivé víno. Líder si zatiaľ zo seba v minulosti vystrelil najmä prostredníctvom silvestrovských programov, kde skeče tvorili aj tváre z Kredencu. Tými okrem Polnišovej a Pomajba budú Juraj Kemka, Michal Kubovčík, Zuzana Šebová a Sväťo Malachovský. Do vysielania sa po prvý raz relácia dostane v pondelok 3. novembra o 22:50.

Anotácia relácie Kredenc
Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová.

Viac o novinke Kredenc:
Joj prichádza o svoje cenné tváre zo skeč šou! Haló pri tom malo pokračovať!
Markíza pre Kredenc už teraz pripravuje miesto! Do vysielania tiež nasadila teasre (video)

Upútavka na Kredenc

Čítať viac...
Nahor