Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj prevalcovala nový program Markízy: Jej stanice v trháku, Sedem popri Búrlivému vínu s veľkým rekordom!

V čase Inkognita a Sedem nebola trojica staníc Joj ďaleko od podielovej štyridsiatky.

Od štvrtka nasadila Markíza upravený letný program, s ktorým reagovala na neúspech jej hlavného letného ťaháku – poslednej série Búrlivého vína. To sa po novom usadí len počas troch v dní týždni, kde vyplní čas až do polnoci, no je otázne, dokedy tento plán Markíze vydrží.

Hneď v prvý deň si totiž Búrlivé víno vôbec nepolepšilo, naopak. Seriál ešte klesol a dovolil rásť konkurencii, ktorá zaznamenávala ďalšie rekordy. Štvrtkový večerný program Markízy po čase opäť odštartovalo Dobre vedieť, to oproti seriálu výkon televízie zdvihlo, skončilo však podpriemerné s podielom pod 16 %. Búrlivé víno s prvou časťou vybuchlo, keď padlo na približne tri ratingy s podielom iba 11 %, nočná časť podielovo stúpla nad 16 %.

Joj mala vo štvrtkový večer hody. Inkognito jej opäť vyskočilo, tentoraz podliezlo osem ratingov s podielom okolo 24 %, absolútny rekord zaznamenala glosátorská relácia Sedem, ktorá poskočila na 6 ratingov s podielom až 23,5 %. Vysoko bola do toho Plus, ktorá so snímkou Zrodenie planéty opíc dosiahla share až 10,5 %, Wau sa s večernými kriminálkami hýbala pod 3 %. Stanice Joj tak v súčte neboli v čase týchto programov ďaleko až od podielovej štyridsiatky. Z menších staníc Markízy Nico – Viac než zákon na Dajto uhral podiel pod 7 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala nad 4 a na 5,5 %.

Podvečer si polepšila Súdna sieň, ktorá po prvý raz ponúkla vynovenú epizódu. Z podpriemerných hodnôt okolo desiatky stúpla pod 15 %. Rodinné prípady ostali vpredu, podliezli 20 %. Televízne noviny atakovali 25 %, Noviny s rovnakým ratingom uhrali share 23 %.

Čítať viac...
Nahor