Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj prekvapuje: Vytiahne nové časti dávno ukončeného krimiseriálu!

Po rokoch opráši aj dobrodružnú šou Celebrity Camp, pôjde však v novej kvalite.

Joj počas letných dní prekvapí. Do jej poobednej štruktúry sa dostanú dva staršie projekty, no s novinkami.

Na hlavnú stanicu sa po rokoch vráti krimiseriál Prvé oddelenie, ktorý vysielala na jeseň 2009 a v kratšej druhej sérii aj na jar 2010. Televízia ho po čase vytiahla na menšej stanici Plus, kde rotuje jeho reprízy, no najnovšie Joj ohlasuje nasadenie premiérových častí.

Joj by mala skutočne od leta nasadiť do vysielania nové epizódy Prvého oddelenia, a to v rámci druhej série. Televízia tak podľa všetkého pred šiestimi rokmi neodvysielala všetky časti z druhej sezóny seriálu, ktorý síce ukončila Joj podľa programu plánovane, no časť epizód, zdá sa, nenasadila. Aktuálne avizované premiéry sú datované na rok 2010.

V Prvom oddelení si mimo iného zahral aj Ján Dobrík, ktorý sa hviezdou televízie stal až v minulom roku vďaka seriálu Divoké kone, ale aj Peter Rúfus, ktorý je roky hlasom televízie.

Do programu Joj sa taktiež po deviatich rokoch vráti dobrodružná súťažná šou Celebrity Camp, a to pár mesiacov pred nasadením markizáckej novinky Ostrov. Oba projekty majú spoločnú predlohu v podobe šou Survivor, Markíza dokonca vyrába svoju šou na základe jej licencie.

Celebrity Camp vytiahne Joj na ambiciózny čas denne o 15:30, pričom avizuje, že šou odvysiela vo vysokom HD rozlíšení. Zároveň podľa našich informácií pobeží aj v širokouhlom formáte 16:9. Joj tak ponúkne doteraz neodvysielanú verziu s modernými parametrami, ktorú v roku 2007 nemohla pre vtedajšie technologické zázemie nasadiť. Prvé oddelenie pobeží pred Celebrity Campom o 14:30, pravdepodobne tak v dvoch častiach za sebou.

Moderátormi Celebrity Campu boli dnes tvár Markízy Petra Polnišová a Ján Kroner, ktorý sa pre zdravotné problémy vytratil z obrazoviek. Spoločne na Filipíny v januári 2007 odletelo až 26 osobností, medzi inými aj Silvia Šuvadová, Braňo Ondruš, Aneta Parišková, Zora Czoborová, Zuzana Belohorcová, Ján Lehotský či Paviel Rochnyak.

Čítať viac...
Nahor