Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj predstavuje súťažiacich z Návštevníkov: Títo sa vrátia do 19. storočia!

Joj už na budúci týždeň spúšťa svoju reality novinku, predstavila hráčov.

Televízna dvojka sa po troch rokoch vracia k dennej reality šou, pričom siahla po novom formáte. Návštevníci, ktorí pochádzajú od rovnakej spoločnosti, ktorá vlastní licenciu aj na Farmu, sa chcú od dlhoročnej šou Markízy odlíšiť a ponúknuť nový rozmer.

Joj na Slovensko prinesie prvú historickú šou, a práve to má byť hlavným motívom Návštevníkov. Súťažiaci dostanú možnosť vrátiť sa do 19. storočia okolo roku 1840, čomu budú prispôsobené ich životné podmienky, prostredie aj povinnosti. Vystavení budú novým výzvam, ocitnú sa na historickom panstve, kde sa budú musieť učiť dobovým remeslám a pomôcť ich miestu k prosperite.

Televízia už predstavila 14 súťažiacich, ktorí už bojujú o ceny v hodnote 50-tisíc eur. Až deviati z nich majú menej než 30 rokov, zato ani jeden nepodliezol vekovú hranicu 20 rokov. V zostave sa zároveň nachádzajú traja 40-tnici, najstarší hráči majú 55 a 56 rokov.

Frenky
Lukáš Grolmus
27 rokov
Najväčším vzorom podnikateľa a milovníka histórie je Napoleon, ktorého nesmierne obdivuje pre jeho cieľavedomosť a húževnatosť. Vyučený kaderník by sa jedného dňa chcel stal politikom. Skôr než sa mu to podarí, by však chcel byť vojakom a pokračovať tak v rodinnej tradícii. Vo svojom rodokmeni má totiž niekoľko generálov.

Kavadyk
Róbert Feszler
28 rokov
Bradatý mladík svojím extravagantným a drsným vzhľadom vzbudzuje rešpekt. Keď ho však spoznáte bližšie, zistíte, že je to dobráčisko od kosti. Je bezstarostný, veselý a rád ľudí zabáva aj za cenu toho, že by sa mal strápniť. Zábava je pre neho veľmi dôležitá, no keď treba, vyhrnie si rukávy a urobí aj tú najťažšiu robotu bez mihnutia oka.

Maco
Lívia Kováčová
27 rokov
Pod nežným výzorom sa skrýva extrovertná slečna, ktorá sa nebojí ničoho a nikoho. Účasť v šou berie ako jedinečnú príležitosť splniť si svoj sen. Lívia odjakživa túži vyštudovať veterinu a starať sa s láskou o nemé tváre. Keďže rozhodne nie je z cukru, neštíti sa ani kydania hnoja, čo by mnohé ženy „nedali“.
Lučiano
Stanislav Kocian
42 rokov
Priebojnému a akčnému sympaťákovi sa podarilo to, čo nedokáže len tak hocikto. Presťahoval sa do Talianska, v ktorom sa mu podarilo uplatniť. Vybudoval úspešnú firmu s historickými zbraňami, čo vysvetľuje, prečo sa do Návštevníkov prihlásil. Najvýraznejšou povahovou črtou Slováka s dokonalou taliančinou je galantnosť, ktorá si získa všetky dámy.
Kohút
Libor Martiník
47 rokov
Výrečný Kysučan je, ako sa hovorí, muž s veľkým M. Je húževnatý, veľmi pracovitý a nebojí sa ani najtvrdšej manuálnej práce. Pracoval ako baník, elektrikár, skladník, až napokon zakotvil v profesii brúsič. Robota mu nesmrdí ani vo voľnom čase. Doma sám položil zámkovú dlažbu. Koníčkom a oddychom je preňho posilňovňa.
Modelka
Lenka Mošková
22 rokov
Atraktívna čašníčka púta pozornosť už na prvý pohľad a nie len pre netradičnú farbu vlasov. Lenka to vie, a preto by chcela preraziť v modelingu. Sexi postava, plné pery a bujný dekolt však nie sú jej jediné prednosti. Je milá, priateľská, nekonfliktná a nadovšetko miluje svojich rodičov. Z výhry by im chcela zaplatiť vytúženú dovolenku.
Feri
Miroslav Tomášek
56 rokov
Vyučený stolár sa pred desiatkami rokov presťahoval z Čiech na Slovensko. Hoci v Bratislave žije už dlhú dobu, češtine ostal verný dodnes. V minulosti bol vrcholovým športovcom a so svojimi výkonmi v päťboji žal úspechy na rôznych súťažiach. Svoje šťastie skúšal aj vo filmovom priemysle. Momentálne sa živí stavbou scén.
Vojačka
Nikola Mitrová
22 rokov
Rebelka odmalička miluje uniformy. Nie je preto prekvapením, že v súčasnosti pracuje ako vojačka. Tvrdá ruka a prísna disciplína jej nerobia problém. Vďaka svojej práci sa naučila, že nečinnosť sa neodpúšťa, takže to nie je žiadna „fajnovka“. Aj silná dievčina má svoju slabosť. Deň si nevie predstaviť bez sladkého kakaa.
Tanečník
Miroslav Vybíral
49 rokov
Sympatickému mužovi prezývka neprischla náhodou. Najväčšou vášňou slobodného a bezdetného vyučeného elektromechanika je totiž tanec. Miroslav v súčasnosti pôsobí ako choreograf a učiteľ spoločenských tancov a spoločenskej výchovy. Umelecká činnosť a jemné správanie sú v kontraste s jeho vnútornou silou, ktorú chce dokázať účasťou v tejto šou.
Malina
Lena Zradulová
22 rokov
Výrazné vlasy vo farbe zrelých malín spôsobujú, že Lenu v dave určite neprehliadnete. Keď prehovorí, zapamätáte si ju navždy. Veselá čašníčka je totiž mimoriadne komunikatívna. Rada športuje, raz by chcela skákať s padákom a vyskúšať by si chcela aj bungee jumping. Je teda jasné, že energie má na rozdávanie.
Dlúhy
Marek Holiš
21 rokov
Otec niekoľkomesačného synčeka je so svojimi 201 centimetrami najvyšším návštevníkom. Vo voľnom čase sa venuje futbalu, takže je pochopiteľné, že ženy sa na neho lepia ako osy na med. Nie je to však len vzhľad, čo dámy láka. Je mimoriadne tichý, no ak niečo povie, tak to stojí za to.
Škótka
Pavlína Kostelanská
22 rokov
Vyučená kaderníčka pochádza z mnohodetnej pobožnej rodiny. Súrodencov má vo veku od 15 do 30 rokov, takže si rozumie s ľuďmi v rôznych vekových kategóriách. Prezývku Škótka dostala preto, lebo pracovala v Škótsku, ktoré si zamilovala. Keďže je stále plná energie, najradšej by na panstve robila fyzicky náročné úlohy, pri ktorých sa môže vybiť.
Burinka
Dominika Zelinková
24 rokov
Usmievavá blondínka má za sebou ťažké detstvo, ktoré nechalo na jej jemnej duši hrubé jazvy. Minulosť jej však nebráni v tom, aby v prítomnosti žila naplno. Práve naopak, nepríjemné zážitky ju zocelili a život si užíva. Zo všetkého ju najviac napĺňa fitness, ktorý je jej prácou aj koníčkom zároveň.
Masérka
Jarmila Ondrejovičová
55 rokov
Rázna žena má masážny salón, v ktorom aj pracuje. Masírovanie stuhnutých tiel ju baví a dobýja pozitívnou energiou. Keďže sa chce vo svojej práci zdokonaliť, túži navštíviť Thajsko – krajinu, odkiaľ pochádzajú legendárne thajské masáže. Viac ako svoje povolanie však miluje svoju dcéru.
Čítať viac...
Nahor