Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj predstavila jesennú sériu Divokých koní: Odhalené novinky seriálu aj podrobnosti o nových postavách!

V druhej polovici roka už budú Divoké kone jediným denným seriálom Joj, so svojou druhou sériou by sa mali rozlúčiť s divákmi. Čo na jeseň prinesú?

Divoké kone aj Búrlivé víno sa vrátia na obraz už najbližší pondelok 17. augusta, pričom Joj v súvislosti so štartom druhej série svojho seriálu pripravila predpremiéru jej úvodnej časti. Na akciu pozvala aj divákov, ktorí sa mohli stretnúť hneď s niekoľkými hercami a zároveň odhalila kľúčové podrobnosti pokračovania seriálu. Prečítajte si viac o deji druhej série a taktiež o nových postavách, ktoré do seriálu pribudnú.

predpremiera prvej casti druhej serie divokych koni

Podrobnosti o druhej sérii Divokých koní
Nosnou témou druhej série rodinnej ságy sa stáva „odpustenie“. Zatiaľ čo na jar sa odhaľovali tajomstvá, hriechy a prehrešky hlavných hrdinov, v jesennej sérii postavy musia nájsť silu odpúšťať tým, ktorí im ublížili; neľpieť na krivdách z minulosti a ísť ďalej. Len tak sa budú môcť vykúpiť zo svojich hriechov. Tak, ako bol claim prvej série „Minulosť ťa dobehne“, podtitulom druhej série rodinnej ságy Divoké kone by mohlo byť „Všetko je inak“.

Hlavným zdrojom nových peripetií, zápletiek a komických situácií na Holzmannke bude príchod filmárov, ktorí si statok vybrali
ako lokáciu na nakrúcanie dobovej rozprávky. Závodskí filmovanie privítajú, lebo to znamená extra zárobok pre statok a jeho ľudí. Hlavná herečka Miriam Fábry, ktorá má polovicu filmu stráviť v sedle, režisérovi zatajila, že nevie jazdiť, a tak filmári  najmú Hanu ako jej dablérku. Herečka si vyhliadne Adama ako svoju ďalšiu obeť a tým bude naštrbovať jeho vzťah s Hanou. Režisér Martin Vrba si zase podľa Adama s Hanou až priveľmi porozumie…

Druhá séria však ukáže a preverí aj iné vzťahy, ktoré nezostanú v úzadí a diváci budú prežívať ako sa vodí Tereze a Albertovi, Mery a Šušorenému, Simone a Karolovi, Imrovi a Danke, Veľkému a Malému Džonovi a ďalším obľúbeným postavám. Do deja vstúpia aj nové zvieracie postavy – žrebec Melenas, týraný kôň Sultán či somár Fatima.

Nové postavy seriálu
natalia germaniovaMiriam Fábry

Natália Germániová

Herečka, hlavná hviezda s maniermi a mrcha, ktorá potrebuje ďalší zárez na svojom konte rozbitých vzťahov.

Csongor KassaiBéla Bartók
Csongor Kassai

Komická postava lokačného manažéra a asistenta réžie, ktorý striehne na rozpočet a mrzí ho, že má v štábe málo rešpektu.

Juraj raslaMartin Vrba
Juraj Rašla

Režisér, profík, ktorý problémy na pľaci zvláda ľavou zadnou, no v rodine mu to značne hapruje. V ťažkých situáciách je najväčšou oporou Hane, čo sa nepozdáva Adamovi.

edita borsovaErika
Edita Borsová

Nanželka Malého Džona, žiarlivka, ktorá sa napriek prvotriednej „stíhačkovitosti“ v konečnom dôsledku postará o šťastie Malého Džona.

ivana kubackovaLenka
Ivana Kubáčková

Jednoduchšia stajníčka, ktorá pokazí aj to, čo sa nedá, no myslí to vždy dobre.

Nikol BenedikovičováViki
Nikol Benedikovičová

Dcéra režiséra, ktorá do svojho príchodu na statok netušila ako vyzerá kôň naživo a postupne si prejde komplikovaným prerodom len vďaka rodiacemu sa vzťahu s Filipom Kozákom. Nikol bola do seriálu angažovaná ako víťazka kastingu na postavu Filipovej priateľky.

Čítať viac...
Nahor