Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj potvrdila a predstavila formáty na rok 2015! Česko Slovensko má talent čakajú novinky

Televízna dvojka prezradila viac o niektorých novinkách, potvrdila tiež návrat kontroverznej reality zoznamky Farmár hľadá ženu.

Joj rozposlala novinárom informácie o jej projektoch na rok 2015. Ako už bolo známe z brožúry, chystá sa odštartovať niekoľko noviniek, okrem tých diskutovaných ako Divoké kone (všetky podrobnosti o projekte) či Sladký život (viac o projekte) aj relácie Fajnšmeker či Nová záhrada. O čom budú, sa dočítate nižšie v článku. Medzi reláciami tiež uvádza tanečno-charitatívnu šou s pracovným názvom Vytancuj sen.

Budúci rok sa tiež vrátia niektoré známe formáty. Pokračovať budú relácie Nákupné maniačky, Nové bývanie či 15 minútový kuchár. Ako sme už informovali, vráti sa tiež kontroverzná reality zoznamka Farmár hľadá ženu. Podľa našich informácií však bude štvrtá séria iná. Novinky čakajú aj piatu sériu Česko Slovensko má talent, televízia zatiaľ len avizuje, že sa dotknú pravidiel aj programu. Prekvapením nie je, že pokračovať bude Panelák aj V siedmom nebi. Relácia o plnení snov sa však vráti až na jeseň.

Televízia v projektoch na rok 2015 zatiaľ opomína niekoľko noviniek avizovaných v brožúre pre klientov. Chýba napríklad sitkom Andyho Krausa Dvojičky (viac o projekte), či vlastný seriál internetovej komediálnej postavičky Evelyn. Joj tiež nespomína tretiu kulinársku šou Moja mama verí lepšie ako tvoja, pri relácii 15 minútový kuchár však spomína, že by kulinárske relácie mali byť tri.

Anotácia relácie Fajnšmeker
Obľúbený moderátor Thomas Kamenar vo svojej novej kuchársko – cestovateľskej show ukáže divákom, že mu to nepáli len za moderátorským pultom, ale aj v kuchyniach na Slovensku či v susednom Rakúsku. Charizmatický moderátor sa bude divákom prihovárať z rôznych netradičných miest. A nebude pri tom sám – spoločnosť mu bude robiť aj jeho rodina či priatelia. Kuchárske špeciality budú spolu variť pri Dóme sv. Martina v Bratislave, v lese u Thomasovej polovičky Petry Beňovskej v Smoleniciach alebo dokonca vo Weinkirche v Hainburgu, kde žijú jeho rodičia.

Thomas sa tak o svoje kuchárske zručnosti podelí nielen s divákmi, ale aj so svojimi kamarátmi a rodinou – od brata Maxa až po sesternicu Silviu, bratranca či tetu. Spoločne s nimi počas pol hodinky uvarí tradičné jedlá z babičkinej starej knihy, kde sú recepty pochádzajúce ešte z rakúsko-uhorských čias.

Kulinárska šou s Thomasom Kamenarom je výlet pre začiatočníkov, aj pre ostrieľané gazdinky, ktoré sa zabavia na jeho kuchárskych výmysloch a zároveň sa naučia jeho tipy a triky vo varení, pečení či grilovaní, ktoré ho naučila jeho mamička Danka a obidve staré mamy – starká zo Žiliny a babička z Liptovského Mikuláša.

Anotácia relácie Nová záhrada
Nová záhrada nadväzuje na dlhoročný úspech jednej z najúspešnejších relácií televízie JOJ Nové bývanie. Hlavnými protagonistami projektu sú televíznym divákom dobre známi špecialisti – záhradný architekt Martin Čurda a skúsený realizátor záhrad František Laššák. Spolu so svojím tímom dokážu divákov naučiť, ako si možno prerobiť nielen záhradu, ale aj terasu, dvor či ovocný sad. Tím bude posilnený aj o záhradnú dizajnérku Martu Salaiovú.

Nová záhrada nie je iba magazín pre záhradkárov, hoci sezónne rady a tipy v nej tiež budú mať svoje miesto. Diváci každý týždeň uvidia profesionálov plniacich jedinečné zadanie. Tím Martina Čurdu nenecháva nič na náhodu, každý krok realizácie konzultuje s priateľmi a príbuznými budúcich majiteľov, ponúka počítačové vizualizácie a dôležitým prvkom sú aj finančné možnosti a cenová kalkulácia. Nová záhrada je vždy aj veľkou výzvou, pretože až prezentácia novovytvorenej záhrady jej majiteľovi po dvoch dňoch práce ukáže, či sa zadanie podarilo, alebo nie.

Anotácia k reality šou Sladký život
Sladký život je nová reality show TV JOJ, ktorá sleduje život celebrít slovenského šoubiznisu. Nová daily show odhalí súkromie najznámejších ľudí na Slovensku tak, ako ho diváci doteraz nikdy nevideli. Odkryje ich každodenné problémy v súkromnom živote a súčasne aj výzvy, úspechy či prekážky v ich práci. Celebrity odhalia nielen bezprostredné emócie, ale aj svoje silné a slabé miesta. Diváci sa tak budú môcť na chvíľu „vžiť do ich sveta“ a to priamo z pohodlia svojho domova.

Čítať viac...
Nahor