Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj predčasne pozastavuje Sladký život! Vieme, aká budúcnosť celebrity šou čaká

Celebritná novinka tohto roka pobeží už len do konca týždňa.

Sladký život predčasne končí. Televízia prostredníctvom programovej zmeny oznámila, že od budúceho týždňa na miesto o 18:10 nasadzuje premiérové časti Súdnej siene, ktorá tak po čase dostane v accesse opäť dvojslot. Už teraz sa vysielajú jej reprízy o 17:20, ktoré v programe zotrvajú.

Televízia sa podľa našich informácií nerozhodla pre ukončenie Sladkého života náhle. Podľa našich zistení Joj plánovala vysielať prvú sériu šou do polovice marca, nakoniec s ňou končí o dva týždne skôr. Miesto po Sladkom živote mali aj podľa pôvodných plánov zaplniť premiéry Súdnej siene.

Nakoľko Joj ukončuje 1. sériu Sladkého života predčasne, ostali jej vyrobené materiály, ktoré zúžitkuje do ďalej sezóny šou. Podľa našich informácií Joj naďalej s celebrity šou ráta a plánuje výrobu druhej série. Tá by sa mohla vo vysielaní objaviť na jeseň.

Televízia by mala od 2. série opäť staviť na „áčkové“ celebrity, s ktorými Sladký život rozbiehala. V tých časoch sa dokázala šou pohybovať aj okolo 6 ratingov, vysielala sa však po Divokých koňoch o 21:40. Kľúčový presun na 18-tu, kedy chce Joj oživiť slot, sa nevydaril, sledovanosť stabilne nedvihli ani najväčší freakovia šoubiznisu Martin Jakubec, Zuzana Plačková či Monika Haklová.

Šou sa naďalej viac darí vo večernom čase, keď reprízy o 22:45 dokážu byť jednotkou na trhu, zväčša sa podielovo hýbu okolo 17 %. Markíza na líderstvo Sladkého života v neskorom čase reagovala zaradením repríz Zámeny manželiek, ostatný utorok tesne zvíťazila šou Joj. Po jej odchode na prázdniny ju vo večernom čase nahradia reprízy Kostí.

 

Čítať viac...
Nahor