Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj povzbudil piatkový úspech: Film riskovať nebude, Moja mama špeciál opäť dvakrát!

Sériu piatkových neúspechov zastavila Joj až zábavou, tento týždeň si ju zopakuje.

Joj sa posledný piatok zmena programu vyplatila. Namiesto filmu o 20:30 odštartovala špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja, pričom dokázala otočiť nepriaznivý vývoj piatkových večerov. Televízia so špeciálom ukončila šnúru trápení v piatkovom prime-time a tak film reprízový film tento týždeň riskovať nebude.

Televízia chystá mimoriadnu zmenu programu zopakovať, keď v piatok o 20:35 odvysiela tretie vydanie Moja mama varí lepšie ako tvoja – Výzva, v ktorom sa opäť stretnú Hetešovci s Bučkovcami. Pred týždňom špeciálom vysunula za 22:00 plánovanú snímku Stratený svet: Jurský park, ani v horšom čase však nedokázala uspieť. Joj tak bude pokračovať aj v tomto čase zábavou, keď odvysiela reprízový zostrih Neuveriteľné talenty sveta.

Týmto krokom televízia avizovanú snímku Oceľová päsť neodvysiela vôbec. Až po 23-tej bude nasledovať plánovaná premiéra Kráľ Škorpión 4: Cesta za mocou. Zároveň Joj nemení sobotný program, na svojom mieste ostávajú premiérové Dvojičky aj pokračovanie špeciálu Mojej mamy.

Čím bude konkurovať Markíza, je nateraz otázne. Očakáva sa, že po minulotýždňovom prepade s Duelom Farmy v sobotu vráti vyraďovaciu časť reality šou späť na piatok. V programe na sobotu o 20:30 televízia zatiaľ avizuje premiérovú snímku Pomstiteľ, na piatok 20:30 však ostalo zaradené Búrlivé víno. Aj túto stredu však Markíza zdvojí seriál Horná Dolná, čím z večera vypadne Farma. Televízii teda v takto avizovanom programe ostáva jeden diel Farmy visieť vo vzduchu. Čaká sa, že by ho televízia mohla opäť vsunúť na piatok po pol deviatej, čím by už po niekoľký raz za sebou zmenila nastavenie piatkového večera. V tomto slote lídra panuje aktuálne najväčší chaos.

Joj so špeciálom Moja mama varí lepšie ako tvoja ostatný piatok značne navýšila výkony v posledný pracovný večer. Týždeň predtým jej snímka X-Men: Prvá trieda uhrala rating len okolo troch percent, pričom Moju mamu po zarátaní oneskorenej sledovanosti sledovalo až 7,8 % divákov s podielom 20,3 %. Predchádzajúce týždne sa Joj v piatky hýbala okolo štyroch ratingov, pod touto hranicou skončili Divoké kone, nad ňou snímka Špeciálna jednotka. So zábavnou reláciou tak v priemere zdvojnásobila výkon.

Čítať viac...
Nahor