Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Nové projekty

Joj potvrdzuje do prime-time novú reláciu v reakcii na krízu, tvárami Voštinár a známy youtuber!

Televízia už počas týždňa naznačila prípravu nového programu, o ktorom sme vás informovali, teraz jeho nasadenie potvrdzuje.

Joj potvrdzuje nasadenie vôbec prvej novej relácie, ktorú niektorá z televízii pripravila ako reakciu na súčasnú krízu koronavírusu. Doteraz televízie prinášali ako klasické programy tak mimoriadne špeciály, v ktorých sa pandémii venovali, s Joj na obraz teraz dostane aj prvá nová relácie.

Ako sme vás už informovali, relácia ponesie názov Zostali sme doma. Joj aktuálne oficiálne potvrdila, že s ňou skutočne počíta od budúceho týždňa, a to ešte skôr, ako naznačovala.

Relácia nakoniec skutočne pôjde v prime-time, televízia informovala o úprave pôvodnej informácie, ktorá hovorila o dennom nasadení. Vyťahuje ju skutočne k desiatej hodine, ale večernej, a to už od pondelka 30. marca, kedy pobeží o 21:40 po Inkognite.

Čo televízia nepotvrdila, je periodicita programu. Prvé kroky naznačovali týždennú frekvenciu, pri vytiahnutí už v pondelok miesto reprízy Inkognita, ktoré bežne fungujú, môže naznačovať aj častejšie nasadenie.

Reláciu Joj bude vysielať naživo, pričom do nej obsadí známe tváre. Objavovať sa v nej pravidelne budú moderátorská stálica televízie Vlado Voštinár a youtuber a herec Lukáš Frlajs. Televízia tak zacieli aj na mladšie publikum.

Potvrdené je tiež zameranie programu, o ktorom sme vás už informovali. Venovať sa bude tomu, ako sa všetkým zmenil život vplyvom tvrdých opatrení v čase pandémie, poskytnúť má rady, ako rôzne situácie zvládať, spájať sa tiež bude so známymi osobnosťami, priestor dostanú aj diváci.

O relácii Zostali sme doma
Všetci sme v tom spolu. Vidíme to denne v spravodajstve, čítame v novinách, na weboch či na sociálnych sieťach. Život sa však kvôli koronavírusu úplne nezastavil. Ani u vás doma, ani u nás v televízii. Televízia JOJ sa rozhodla priniesť formát o tom, čo momentálne všetci prežívame kvôli ochoreniu COVID-19. Život sa nám v posledných týždňoch zmenil. Najmä kvôli bezpečnosti a ochrane zdravia sme sa ocitli v niečom novom, doteraz takmer neznámom. Izolácia v bytoch, v domoch, pre iných karanténa. Nové pojmy a udalosti, na ktoré si v týchto chvíľach musíme zvykať. Veci sa menia.

Ako sa domáca izolácia prejavuje v domácnostiach, v rodinách, vo vzťahoch? Ako trávia izoláciu či karanténu nielen známe osobnosti, ale aj vy, naši diváci? Čím si vypĺňate čas? Ako sa to zmenilo u vás doma a ako sa to podpisuje na vašich vzťahoch? Ako zvládate byť takmer 24 hodín denne so sebou, s partnerom či s deťmi? Zostali sme doma – nová relácia na obrazovkách televízie JOJ, v ktorej vyplníme váš čas, dáme vám rady na to, ako túto novú životnú situáciu zvládnuť, nazrieme do domácej izolácie známych tvárí a najmä, dozvieme sa, ako trávite čas doma vy, naši diváci.

 

Čítať viac...
Nahor