Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj potvrdzuje siedmy Talent, nábor súťažiacich však spúšťa netradične neskoro! Vráti sa aj Tvoja tvár

Joj sa púšťa do hľadania talentov v čase, kedy mala v minulosti kastingy do šou za sebou.

Siedma séria Česko Slovensko má talent bude. Televízia potvrdila prípravu nového ročníka talentovej šou, ktorú v ešte v minuloročnej brožúre pre klientov avizovala pre tento rok.

Joj začala aktuálne s náborom talentov, s ktorým prišla netradične neskoro. V minulosti mala už o tomto čase za sebou tzv. kastingový víkend, počas ktorého precestovala mnohé slovenské aj české mestá a zbierala potenciálnych súťažiacich. Vlani takýto náborový víkend prebehol v marci, rok predtým v apríli. So samotným prihlasovaním do šou však začala Joj ešte skôr, registráciu do šiesteho ročníka spustila aj s kampaňou už v závere piatej série.

Česko Slovensko má talent patrí k stabilným formátom, ktoré Joj dokážu prinášať nadpriemerné výkony. Šou mimoriadne prospela ročná pauza, vďaka ktorej s piatym ročníkom dokázala zvrátiť klesajúci trend sledovanosti a výrazne uspieť. Šiesty ročník už však v konkurencii Tvoja tvár znie povedome opäť klesol, Joj ale ostala spokojná.

Ďalší ročník ponúkne aj spomínaná šou Tvoja tvár znie povedome. Po ukončení tretej série už teraz Markíza avizuje štvrtú, ktorú prinesie v roku 2018. Pre túto jeseň plánuje, ako sme ako prví informovali, návrat Let´s Dance, ostane tak verná celebritnému súťažnému formátu.

Tvoja tvár sa spolu s Hornou Dolnou stala minulý rok najsledovanejšími formátmi, ktoré však postihol rovnaký osud. Po úspešnej jari šou aj seriál na jeseň padli, pričom prepad sledovanosti pokračoval aj túto jar. Tvoja tvár ukončila tretiu sériu na vôbec najhorších číslach od štartu programu.

Čítať viac...
Nahor