Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj potvrdzuje, s tajným ťahákom Vtedy na Západe vystrieda celebritnú Moju mamu! Ako reaguje Markíza?

K novinke Joj pripravila výraznú imidžovú kampaň, môže ísť o jej skrytého žolíka.

Markíza vyťahuje na pol deviatu MasterChefa, Joj zas Vtedy na Západe. Dosiaľ stále tajomná zábavná novinka Joj, pod ktorú sa podpíše Jeffo Minařík, sa do vysielania dostane už o dva týždne.

Televízia už potvrdzuje, že Vtedy na Západe nasadzuje na soboty, v ktorých vystrieda dosiaľ vysielané sledovanosťou značne podpriemerné celebritné špeciály Moja mama varí lepšie ako tvoja. Po prvýkrát sa tak stane už v sobotu 2. apríla 2016. Novinka má vyhradený slot do 22:10, kde ju striedajú filmy. Na prvýkrát to bude premiéra s Jean-Claude Van Dammom Vitajte v džungli.

Nová relácia, ktorej tvárami majú byť aj Jakub Prachař, Michal Hudák, Marcel Forgáč či Sajfa, ktorého popularita vždy po galavečere OTO vzrastie, môže byť tajným ťahúňom Joj. Televízia o tomto formáte v minulosti nikdy nehovorila, nepredstavila ho ani v brožúre pre klientov na tento rok. Po prvýkrát novinku odtajnila koncom februára, kedy mala rozbehnuté prípravy. O približne dva týždne už do vysielania nasadila veľké imidžové hrané spoty.

Markíza proti štartu náhle zjavenej novinke Joj podľa aktuálnych plánov nasadzuje úspešný film s Keanu Reevesom John Wick. Na česko-slovenskom trhu už mal film televíznu premiéru, keď ho v deň štartu vysielala Joj Cinema. Markíza však bude snímku uvádzať ako premiéru, oficiálne v rámci licencie pre free tv.

O týždeň na to už ale líder s premiérou neráta. Uviesť chce reprízu snímky 96 hodín: Odplata, ktorú vytiahol náhlou zmenou programu minulý rok proti druhému priamemu prenosu Tanca snov. Film vtedy uspel, no oproti prvému dielu 96 hodín značne stratil, keď zaostal aj za jeho reprízami.

Vtedy na Západe sa bude podľa slov Joj odohrávať v obývačke Kandráčovcov, ktorí budú súčasťou programu. Dá sa tak očakávať, že formát bude doplnený aj o hudobné prvky. Známe osobnosti v ňom budú rozprávať divácke príbehy, ktoré môžu ľudia televízii aj posielať. Námety, ktoré odznejú v programe, chce Joj odmeňovať sumou 300 eur. Ďalšími ohlásenými osobnosťami v šou sú Marián Čekovský či Ondrej Kandráč.

Imidžové upútavky Vtedy na Západe

Čítať viac...
Nahor