Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

JOJ potvrdila zmeny v Paneláku – seriál prejde najväčšou premenou vo svojej histórii! Toto sú prvé z nich

Najdlhšie vysielaný seriál na Slovensku, Panelák, sa do vysielania Joj vráti už v pondelok 20. januára. Seriál od svojej 13. série prinesie najväčšie zmeny vo svojej histórii, čo už oficiálne potvrdila aj samotná televízia. „Panelák prešiel doteraz najväčšími zmenami vo svojej sedemročnej histórii. Okrem nových tvárí, ešte zábavnejšieho ladenia a vyššej kvalite obrazu, sa diváci môžu tešiť aj na nové interiéry či znelku programu. Panelák bude otvárať primetimeové vysielanie televízie každý týždeň od pondelka do štvrtka,“ píše PR manažérka TV JOJ Lucia Kulihová.

Ako Kulihová spomína, seriál od 13. série prinesie vyššiu kvalitu obrazu, bude to možné vďaka novým technológiám, s ktorými televízia začala pracovať a snaží sa ich zaviesť pre väčšinu výrob. Po polroku dostane Panelák priestor vo vysielaní opäť „iba“ štyrikrát do týždňa – v pondelky až štvrtky, na piatok Joj pripravila akvizičnú novinku Prefíkané slúžky.

Seriál má byť od 13. série ešte viac zábavnejší a ustúpiť od dramatických zápletiek. Ešte do 12. série Andy Kraus dramatické momenty naopak do seriálu pridával. S väčším dôrazom na komiku prichádza aj zmena v chronológii deja, po novom bude jedna epizóda zobrazovať jeden reálny deň – začínať sa bude ránom a končiť večerom.

Vo veľkom sa hovorí aj o obsadení pre novú sériu. Do seriálu by sa totiž mali vrátiť postavy, ktoré sa kedysi z deja vytratili. V rámci špekulácií sa spomína postava matky Ivany Švehlovej, ktorú pôvodne hrala Hana Gregorová. Tá je v súčasnosti tvárou markizáckeho seriálu Chlapi neplačú. Do seriálu má prísť aj nová rodina, po materskej sa vráti Kristína Farkašová. So zmenami v obsadení bude súvisieť aj zmena interiérov, premenou prejde hneď niekoľko priestorov. Pripravujeme podrobné informácie.

Čítať viac...
Nahor