Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ potvrdila prvého porotcu pre X Factor! Ktoré ďalšie mená sú v hre?

Spevácka show X Factor bude na jar tohto roka bojovať o priazeň divákov TV JOJ, pričom bude čeliť konkurencii taktiež speváckej show Hlas Česko Slovenska, ktorý pripravujú Markíza a Nova. Hlas už pozná mená porotcov i moderátorov, televízie Markíza i Nova sa poponáhľali a uzavreli bleskové dohody – až päť porotcov (Jandová, Rolins, Spirit, David a Vojtek)a dvaja moderátori (Mareš a Tina) ich podľa zdroja priamo z televízie budú stáť okolo pol milóna eur. Ako dopadli castingy, ktoré prebehli v takmer rovnakých termínoch ako castingy na X Factor, zatiaľ Nova ani Markíza nekomunikovali.

JOJ zloženie poroty ani moderátorov zatiaľ oficiálne nepredstavila, X Factor by mal mať podľa našich informácií štyroch porotcov a jedného alebo dvoch moderátorov. Prvé oficiálne meno zaznelo až tento týždeň na facebooku televízie a samotnej show X Factor – je ním mladá spevácka hviezda Celeste Buckhingham. Potvrdili sa tak aj naše informácie, ktoré sme mali k dispozícii. Celeste začínala v Superstar, kde však nevyhrala, ani nepatrila k najlepším, svoj talent však dokázala zúročiť najlepšie, keď sa už stihla stať striebornou Slávicou. Pre show by mohla byť osviežením a neopozeranou tvárou.

Ďalšie mená JOJ zatiaľ nekomunikuje. Na verejnosť sa dostali informácie o rokovaní s Paľom Haberom, k dohode vraj nedošlo. Ďalšie mená prenikajú na verejnosť len veľmi ťažko – hovorí sa o možnosti účasti Lucie Bílej alebo Ewy Farnej, v hre by mali byť Jana Kirschner, Jakub Prachař, Jaro Slávik, či Rytmus. Kto z nich napokon skutočne do kresla kauča a porotcu zasadne, by sme sa mali dozvedieť v nasledujúcich dňoch. Svoje slovo k zloženiu poroty, či moderátorov bude mať zrejme aj TV Prima, ktorá do projektu vstupuje a už budúci víkend sa v Česku uskotočnia castingy. Horúcim kandidátom na moderátora by mal byť Martin Pyco Rausch, vylúčené však nie je ani iné meno z českého šoubiznisu.

Čítať viac...
Nahor