Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj potvrdila prípravy šou Veľký balík, odštartovať môže už v januári! Moderátorom Forgáč

Televízia na novinke spolupracuje so spoločnosťou Tipos, tá k šou uvedie do predaja žreby.

Nová game show Joj potvrdená. Televízia koncom minulého týždňa oficiálne oznámila prípravy novej súťažno-zábavnej šou Veľký balík, ktorú chce na obrazovky uviesť v budúcom roku. O prípravách informoval generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, na sociálnej sieti.

Moderátorom novinky sa stane Marcel Forgáč, ktorý sa tak spoločne so svojim kolegom Milanom Zimnýkovalom stále viac udomácňujú na obrazovke Joj. Spoločne moderujú Nikto nie je dokonalý či Česko Slovensko má talent, Junior navyše dostal vlastné programy Moja mama varí lepšie ako tvoja a Heslo. Pre Forgáča je Veľký balík vôbec prvý vlastný projekt pod logom Joj.

S výrobou Veľkého balíka chce Joj začať v tomto roku. Ako Grega uviedol, má už za sebou nakrúcanie upútaviek, aktuálne prebieha stavba scény. Nasadenie šou riaditeľ avizuje „po novom roku“, podľa našich prvých informácií by sa na obrazovky mala dostať hneď v januári. 

Joj na šou Veľký balík spolupracuje s lotériovou spoločnosťou Tipos, ktorá sa už pripravuje na spustenie predaja žrebov k programu. Ako nás informovala televízia, 6. novembra sa v zberniach Tiposu spustí predaj žrebov Veľký balík, ktoré budú aj miestenkou do televíznej šou. Súťažiaci, ako je už v prípade týchto programov zvykom, musia nájsť na žrebe trikrát TV symbol.

Ako sme vás už informovali, šou Veľký balík by mala vychádzať zo známeho formátu Deal or No Deal. Vlastnú verziu formátu vysielala v rokoch 2005 a 2006 Slovenská televízia pod názvom Ruku na to!, moderátorom bol Peter Novák alias Šarkan. Šou v roku 2007 a 2008 pod názvom Ber nebo neber vysielala aj Prima. To, že Joj siahla práve po tejto licencii, už potvrdzujú aj prvé fotografie s Marcelom Forgáčom, ktoré poskytla televízia. Hlavnou charakteristikou formátu  Deal or No Deal sú kufríky, ktoré obsahujú výhry.

Čítať viac...
Nahor