Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj potvrdila nové projekty na jeseň: Uvedie romantický seriál aj reality novinku!

Po známych jesenných programoch ako Česko Slovensko má talent či Naši Joj oficiálne potvrdila ďalšie projekty.

Televízna dvojka začína odhaľovať svoju jesennú štruktúru. Najnovšie už oficiálne potvrdila jesenné nasadenie novej kriminálky s Koleníkom, Maštalírom či Lojom Za sklom, pričom zároveň odhalila ďalšiu novinku.

V Joj sa na najbližšiu hlavnú sezónu pripravuje nový seriál, ktorý bude tentokrát zameraný na „milovníkov príbehov.“ Pôjde o romantickú sériu, podrobnosti zatiaľ neodhalila. Podľa našich informácií však nejde ani o jeden z už známych pripravovaných seriálov Hotel či Prázdniny, ktoré by sa tento rok na jej obrazovke nakoniec objaviť nemuseli. Televízia má totižto už takto potvrdené tri seriálové projekty, okrem Za sklom a romantickej novinky budú s druhou sériou s určitosťou pokračovať Naši.

Joj sa zároveň, zdá sa, vracia k reality formátom, ktoré jej v minulosti priniesli úspech. Aktuálne sa na jej obrazovky vrátili Bučkovci v šou Habovřesky, pričom na jeseň uvedie nový formát Moja prvá dovolenka. Televízia začala do novinky zháňať účastníkov v apríli, podľa neoficiálnych informácií už prebehol kasting. Reality šou zoberie ľudí na ich prvú dovolenku v živote.

„Či už túžite letieť lietadlom, vidieť Eiffelovu vežu, šikmú vežu v Pise alebo sa chcete osobne zúčastniť na veľkom futbalovom zápase v Barcelone, máte práve v tejto chvíli jedinečnú príležitosť! Ak chcete vidieť svet, no doposiaľ ste nikdy neprekročili hranice Slovenska, ak snívate o tom, že pôjdete po prvýkrát na dovolenku do cudziny – hľadáme práve vás,“ avizovala pri kastingu televízia.

Z ďalších programov Joj prinesie pokračovanie premiér Inkognita či šiestu sériu Česko Slovensko má talent. Na realizáciu zatiaľ čaká veľká variétna šou s predbežným názvom Horúčka sobotňajšej noci či zoznamka Take Me Out, do ktorej televízia aj aktuálne hľadá súťažiacich. Pokračovať by mali magazínové formáty. Televízia zároveň pripravuje ďalšie projekty, ktoré na jeseň uvedie.

Čítať viac...
Nahor