Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj potvrdila Česko Slovensko má talent pre rok 2016: Už teraz hľadá víťaza!

Televízia rovno v čase najväčšieho záujmu o projekt hľadá nové talenty.

Joj má už teraz jasno, že budúci rok zaručene prinesie v poradí šieste pokračovanie Česko Slovensko má talent. Televízii sa vyplatila upravená dramaturgia programu, vďaka ktorej dokázala aj v náročnejšom konkurenčnom nastavení rásť oproti štvrtému ročníku. Zároveň sa jej to podarilo pri nižšom rozpočte, nakoľko s ňou do spoločnej investície v počiatku nešla česká Prima.

Okrem potvrdenia šiestej série pre rok 2016 televízia rovno spustila nábor do nového ročníka. Začala tak robiť už v záverečnej fáze živých kôl, pričom tento týždeň do vysielania nasadila aj náborovú upútavku. Nadväzuje pritom priamo na ukončenie piatej série a spoznanie nového víťaza. „Najväčšia talentová šou sa v roku 2016 vráti. Máš talent? Tak sa neboj a ukáž ho ostatným. Rok 2016 môže byť tvoj,“ hovorí televízia v spote.

Joj v oficiálnych číslach uviedla, že priemerne ČSMT 5 sledovalo až 12,1 % divákov a priemerný podiel sa vyšplhal na 34,4 %. Televízii sa podarilo s každým dielom prekročiť hranicu 30 %, a to aj v náročnej konkurencii Hornej Dolnej, ktorá drží primát najsledovanejšieho programu jesene. Rovnako televízii pomohol Talent v reprízach, keď ťahal nahor deň v 24-hodinovej repríze a aj v sobotných podvečerných opakovaniach.

Čítať viac...
Nahor