Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj po týždňoch príprav odvysiela najväčší špeciál Siedmeho neba: Spúšťa miliónovú zbierku pre štyri choré deti!

Televízia mala tento mesiac pracovať na špeciálnom vydaní relácie, ktorú celú venuje štyrom deťom, ktorých prípady medzičasom medializovali aj viacerí politici. Organizuje veľkú televíznu zbierku.

Joj podľa všetkého chystá najväčšiu pomoc, akú v histórii relácie V siedmom nebi dosiaľ adresovala. Minimálne od februára má televízia podľa našich informácií pracovať na príprave mimoriadneho vydania Siedmeho neba, ktoré venuje medializovanému prípadu štyroch ťažko chorých detí Riška, Alexa, Alexeja a Amélie. Rodičia detí, ktoré sa narodili so svalovou atrofiou, zháňajú už niekoľko týždňov vyše dva milióny dolár pre každé dieťa, aby im mohol byť podaný u nás zatiaľ neregistrovaný liek, ktorý je dostupný iba v Amerike a slovenské poisťovne ho nepreplácajú.

Televízia ešte na konci minulého týždňa v rámci Siedmeho neba, ktoré podľa vlastných informácií nakrúcala 11. februára, avizovala pre túto nedeľu 1. marca špeciálny diel, ktorého podobu však nekonkretizovala. Medzičasom sa nám podarilo zistiť, že má ísť práve o vydanie venované týmto deťom, čo už aktuálne potvrdzuje aj televízia.

Joj v súvislosti s mimoriadnou reláciou pripravila najmä veľkú televíznu zbierku, ktorú už oficiálne v týchto chvíľach spustila. Hlas Vila Rozborila v upútavke mobilizuje divákov, aby poslali darcovskú SMS, ktorou v sume 2 eurá diváci prispejú na vyzbieraní peňazí pre deti.

Tým, podľa všetkého, nebudú stačiť ani dva milióny pre každé dieťa za liek. Napríklad pre Riška sa už dvojmiliónovú sumu podarilo vyzbierať, nakoľko sa však deťom na podanie lieku čas kráti, jeho zdravotný stav bol najvážnejší a medzičasom sa zhoršil natoľko, že rodičom hrozí, že budú potrebovať na ďalšie úkony sumu aj vo výške jedného milióna.

Joj spustila televíznu zbierku cez darcovské SMS

Čítať viac...
Nahor