Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj posilňuje v online: Spúšťa kompletne novú mobilnú aplikáciu, stane sa jej vlajkovou loďou!

Televízia po kompletnom redizajne svojich webov predstavila novú televíznu aplikáciu.

Joj završuje modernizáciu svojich online aktivít. Po tom, čo predstavila vynovenú hlavnú stránku Joj.sk aj s redizajnom ďalších webových projektov, sa zamerala tiež na mobilné zaradenia, pre ktoré pripravila novú aplikáciu.

Aplikácia TV JOJ sa stane na mobilnej platforme jej vlajkovou loďou. Má s ňou nemalé plány, podľa vlastných slov postupom času očakáva, že sa stane prvým kontaktom divákov s televíznym obsahom na druhej obrazovke, a teda popri samotnom sledovaní televízneho vysielania.

Nová aplikácia nahrádza doteraz ponúkanú hlavnú televíznu aplikáciu, ktorej sa však televízia nevenovala niekoľko rokov. Ponúkala starý vizuál prepojený so staničným identom ešte z roku 2012, užívateľsky bola kritizovaná a hlavným zdrojom video obsahu v online ostali webové stránky Joj.

Televízia opäť vsádza na vizuálnu jednotu a prepája prostredie aplikácie s dizajnom hlavného webu Joj.sk a staničným televíznym identom. Stavila na prehľadnejší dizajn a rozdelenie do piatich kategórií, pričom do aplikácie pridala viac video obsahu, ponúka zjednodušený prístup ku svojmu kompletnému archívu, zadarmo tiež sprístupňuje živé vysielanie staníc Joj, Plus, Wau.

Aplikáciu navyše prepojila aj so živým obsahom Huste.tv a užívatelia sa tak dostanú k priamym športovým prenosom aj prostredníctvom tejto aplikácie. V budúcnosti Joj sľubuje pridanie živého streamu ďalších svojich staníc.

Pre online aktivity Joj sa nová aplikácia stáva aktuálne kľúčovým projektom, k jej spusteniu pripravila tiež televízny spot, v ktorom nabáda divákov k stiahnutiu. Aplikácia je zameraná výlučne na video content, pričom má užívateľom priniesť najrýchlejší prístup k televíznemu videoobsahu staníc Joj.

Čítať viac...
Nahor