Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj posilňuje letný program, o 18-tej nakoniec s premiérami! Zabojuje proti Markíze

Televízie v lete už aj na podvečer pripravujú premiérové programy.

Súboj Markízy a Joj tlačí televízie aj k posilňovaniu v minulosti chudobných letných štruktúr. Markíza sa rozhodla na leto vyzbrojiť viacerými premiérovými produktmi, pričom za ňou konkurencia nezaostane.

Jednou z investícií lídra je zaradenie nových častí Susedských prípadov aj na začiatok leta, so seriálom tak v premiérach bude zatiaľ pokračovať aj cez prázdniny. Ako sa nám tiež podarilo zo zákulisia televízie zistiť, ešte v priebehu júla k tomu plánuje na 18-tu nasadiť novinku, keď chce vrátiť legendárne Koleso šťastia a pokúsiť sa ho uchytiť vo voľnejšom konkurenčnom prostredí.

Joj plánovala v accesse cez leto pôvodne pokračovať s reprízami Moja mama varí lepšie ako tvoja, no nakoniec kuchárskej šou dopraje oddych. Televízia ju ťahala takmer celý jeden rok, v aktuálnej jarnej sezóne začala najmä v druhej polovici slabnúť.

O 18-tej však ostane Joj naladená na podobný žáner, keď v spolupráci s jej českou sestrou Primou nasadí na Slovensku zatiaľ neodvysielané najnovšie časti Áno, šéfe! so Zdeňkom Pohlreichom. Ich súčasťou má byť aj slovenský diel odohrávajúci sa na kolibe v Jasnej.

Joj si české Áno, šéfe podvečer vyskúšala posledne pri štarte Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorú plánovala vysielať len do štvrtka a v piatky českú šou. Vysielala reprízy, uhrali výkony okolo 13 – 14 %. V dôsledku nadpriemerných výkonov Mojej mamy nakoniec šou zaradila päťkrát v týždni.

Televízna dvojka upravuje na prvý prázdninový týždeň program aj večer. Stredajší Kameňák odsúva až na 22:30, pričom o 20:40 chce uviesť premiérový animovaný film Prechádzky s dinosaurami z roku 2013. Inšpirovaný je známou sériou Putovanie s dinosaurami z roku 1999 a zároveň úspešnou animovanou sériou Doba ľadová.

Čítať viac...
Nahor