Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj pomohol presun Klanu, Súdna sieň posilňuje slot pred nástupom Ochrancov

(Utorňajšia sledovanosť) Po druhom neúspešnom pokuse etablovať seriál Klan v poobedňajšom programe Jojky, sa čas po 18:00 darí trhovej dvojke stabilizovať. Od marca televízia ponúkne novinku.

Kým bez konkurencie Chlapi neplačú dokázal seriál Klan dosahovať aj nadpriemery televízie, po návrate markizáckeho hitu opäť spadol do hlbokého podpriemeru. Aj preto ho Joj presunula operatívnou programovou zmenou na menšiu stanicu Plus, kde sa vysiela v rovnakom čase ako na Jojke. Podľa našich informácií si ho zatiaľ diváci na Pluske hľadajú, podiely sa pohybujú okolo podobných čísel ako Kosti, ktoré sa vysielali v tomto čase doteraz.

Joj sa momentálne darí čas po 18:00 posilniť Súdnou sieňou. Kým v prvý deň po presune Klanu dosiahla podiel okolo 14 %, dnes sa blíži k 17% a pomaly sa dvíha ku priemeru stanice. Pre Joj je to dôležitá informácia, nakoľko už od pondelka 3. marca plánuje na čas 18:00 nasadiť nový projekt od tvorcov Súdnej siene Ochrancovia. V ňom sa bude tím mediátorov snažiť vyriešiť občianske spory mimosúdne. Joj nakrúca seriál v exteriéroch. Viac informácií o Ochrancoch prinesieme už čoskoro.

Utorňajší večer prebehol bez veľkých prekvapení. Búrlivé víno vyhralo s podielom okolo 32 %, Paneláku sa darilo menej s výkonom okolo 19 %. Jednotka uspela so šou Nikto nie je dokonalý a podielom 11 % (v 12+ takmer 14 %). Po 21:30 sa do programu Markízy vrátili Rodinné prípady, tie opäť nedokázali vystúpiť na priemer stanice, uhrali podiel pod 24 %. Nový seriál Joj Vdova sa zastabilizoval na podieli okolo 18 %.

Čítať viac...
Nahor