Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj pokus nevyšiel, podvečerné Noviny vracia na 17:00! Nezabrala ani šou Uhádni môj vek

Joj vstupovala do novej sezóny s cieľom posilniť podvečernú zábavu, nové nastavenie sa jej nechytilo.

Televízna dvojka nebude pokračovať v novom režime svojho podvečerného programu. Pre radikálnu úpravu sa rozhodla od septembra 2016, keď po ôsmich rokoch presunula dlhoročne vysielané podvečerné Noviny zo 17. hodiny na 16:00. Na ich miesto nastúpila novinka Uhádni môj vek, ktorá vytvorila zábavnú dvojičku s Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Ani po vyše dvoch mesiacoch sa však Joj nové nastavenie accessu nechytilo. Noviny o 16 mali trpieť na nefungujúci nábeh, ktorý im zväčša robila reality šou Návštevníci. Tá sa prepadávala a lepšie si nemali viesť ani popoludňajšie správy. Z podobnej pozície tiež nastupovala šou Uhádni môj vek, ktorá sa podľa našich informácií začala dvíhať až v druhej polovici vysielania, mala však taktiež dosahovať podpriemery.

Joj aktuálne prichádza so zmenou. Už od najbližšieho pondelka 14. novembra podľa oficiálnych plánov vracia Noviny na 17:00 a šou Uhádni môj vek vysúva na 15:55. Zmena však od budúceho týždňa čaká celé popoludnie. Po krátkom čase Joj sťahuje z denného programu českú Súdnu sieň, jej miesto zaplnia v dvojporcii Kosti od 12:50. Vracia sa tak k dvojslotu pre kriminálne seriály. Už v týchto dňoch zároveň Súdnu sieň okolo 15. hodiny nahradili Rodinné záležitosti, ktoré budú pokračovať.

Nový denný program Joj od budúceho týždňa
12:00 Noviny o 12
12:30 Topstar
12:50 Kosti
14:45 Rodinné záležitosti
15:55 Uhádni môj vek
17:00 Noviny o 17

Čítať viac...
Nahor