Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chce naďalej posilňovať off-time: S premiérami Súdnej siene počkala, nasadí ich denne!

Televízia od marca predstaví upravenú dennú štruktúru.

Fanúšikovia Súdnej siene sa predsa len dočkajú premiér. Joj s ich nasadením napriek avizovaniu v piatky o 17:55 počkala a našla im intenzívnejšie nastavenie.

Súdna sieň by sa mala dočkať nasadzovania päťkrát do týždňa od pondelka do piatka. S premiérami by sa nakoniec mala vrátiť v pondelok 29. februára, a to o 16.00. Aktuálne v tomto čase bežia Nákupné maniačky a Topstar.

Súdna sieň sa vracia do slotu, v ktorom skúša Markíza zastabilizovať podobný žáner Rodinné prípady. Predtým dlhé roky v čase o 16-tej vysielala kriminálky, v poslednom období jej však začali padať do značných podpriemerov. Rodinné prípady ju dokázali ustáliť nad dvadsiatkou.

Nákupné maniačky sa v upravenej štruktúre vysunú do skoršieho času, keď by mali štartovať o 14:55. Topstar sa zas skúsi usadiť po Novinách o 17, ktoré televízia skráti, nebude už tak ťahať takmer hodinové podvečerné spravodajstvo. Topstaru by mal patriť čas 17:35.

Joj sa po slabom januári podarilo zvýšiť výkonnosť denného programu. S ním sa v prvom mesiaci roka trápila, aktuálne dokáže dosahovať počas týždňa celodenné výkony okolo 18 %.

Čítať viac...
Nahor