Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Joj podporí promo sitkomu Naši dlhým klipom, divákov chce chytiť titulnou piesňou! (klip vnútri)

Televízia sa netradičným spôsobom zameria na cieľovku seriálu.

Komerčné stanice sa hneď v januári púšťajú do ostrého boja o diváka, svoje prvé projekty tak začínajú promovať už teraz. Joj odštartuje hneď s dvomi novinkami, keď ešte pred kľúčovým seriálom ZOO uvedie nový sitkom Naši.

Promo k rodinnému komediálnemu seriálu odštartovala Joj tento týždeň, pričom počas sviatkov ho podporí netradičným spôsobom. Televízia s novinkou cieli na čisto rodinného diváka, pre ktorého pripravila ako súčasť seriálu aj špecifickú titulnú pieseň, s ktorou chce zaujať ako deti tak rodičov, ktoré vo veľkom riešia rodičovské povinnosti.

Súčasťou piesne, s ktorou sa bude chcieť dostať do hláv potenciálnych divákov a vytvoriť tak priame prepojenie so seriálom, je aj videoklip, ktorý využije na podporu budovania povedomia o novinke. Vyše dvojminútový klip chce totiž podľa našich informácií nasadzovať v priebehu Vianoc do self blokov a využiť tak čas, kedy je pri obrazovke najviac divákov. Markíza takto pred rokom využila toto obdobie na vybudovanie povedomia o Hornej Dolnej.

Videoklip s titulnou piesňou seriálu Naši

Seriál Naši odštartuje už v prvý januárový týždeň ako hlavný program vo štvrtok 7. januára o 20:35. Markíza proti nemu nasadzuje prvú časť siedmej série Búrlivého vína. Seriál odštartuje s dvomi časťami za sebou, v nasledujúcich týždňoch s ním Joj ráta naďalej v rovnakom čase, avšak len s jednou epizódou. O 21:15 nadviaže premiérovým Inkognitom.

Upútavka na seriál Naši

Naši sú dielom produkčnej spoločnosti Piknik. Seriál má odrážať pomery tradičnej slovenskej rodiny. Joj ho už má natočený, v júni a júli vyrobila celkovo 20 plánovaných častí. Rovnaký počet epizód obsahovala aj prvá sezóna kanadského originálu Les Parent, z ktorého Naši vychádzajú. Originál je postavený na naivných a starostlivých rodičoch, ktorých budú u nás stvárňovať Lujza Garajová Schrameková a Marián Miezga, a ich troch synoch – Tomášovi, Oliverovi a Samkovi. Každá epizóda rieši jednu tému či problém, na ktorom sú postavené podľa originálneho popisu gagy v trvaní od pol minúty do troch minút. Dĺžka pôvodných epizód sa hýbe okolo 20 minút. Viac o seriáli v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor