Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj po zmene rástla, Dobre vedieť však ostalo v čele! Večer vystrelil šláger Ružomberka s Evertonom

Veľký zápas slovenského tímu v Európskej lige bavil divákov až do konca.

Joj tento štvrtok operatívne zareagovala na minulotýždňovú stratu čísel. Heslo odsunula až k desiatej hodine, pričom na 20:30 vrátila už uprostred leta Inkognito. Relácia jej dvihla čísla, keď sa dostala nad päť ratingov s podielom pod 19 %, lídrom ale ostalo Dobre vedieť! výkonom okolo šesť percent a podielom približne 21 %. Heslo bolo o malý rozdiel v neskoršom čase lídrom, s vyše štyrmi ratingami malo uhrať 16 %, Búrlivé víno sa hýbalo okolo 15 a 20 %. Kosti po odsune a zaradení len jednej časti získali share približne 14 % a nepresvedčili.

Na menších opäť vyskočila filmová séria Hry o život, druhé pokračovanie s podtitulom Skúška ohňom dosiahlo podiel 7,5 %. Mission: Impossible na Dajto uhralo 4 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali pod 4 %. Láska na druhý pokus zas oscilovala podobne na takmer 4 % a na 3,5 %.

Najvyššie sa však dostala Dvojka s 3. predkolom Európskej ligy. Ružomberok v ňom odohral svoj prvý veľký zápas proti Evertonu, v ktorom potrápil favorita, čo sa odrazilo aj na číslach. Atraktívny zápas sa hýbal na takmer 11 a na 14,5 % v komerčnej cieľovke.

Susedské prípady podvečer prekonali 22 %, Súdna sieň si tentoraz musela vystačiť s približne 14 %. Vysoký podiel udržali Televízne noviny, ktoré atakovali 29 %, Noviny so stratou vyše ratingu uhrali len okolo 21,5 %. Na celkovom publiku napriek tomu opäť vyhrali s rovnakým rozdielom ako v stredu. Najsledovanejším programom dňa sa opäť v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor