Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj po roku a pol začala vyrábať novinku Take me out! Do moderátorskej pozície sa vráti Prachař

Dvojicu moderátorov vytvoria tváre Česko Slovensko má talent.

Až po vyše roku a pol od prvého náboru začína Joj nakrúcať novú zábavnú zoznamku Take me out. Ľudí do nej začala zháňať už v novembri 2015, pričom projekt ohlásila už na minulý rok. Nakoniec sa prípravy na šou predĺžili a na obrazovky by sa mala dostať v tomto roku.

Nový formát na slovenskej obrazovke vytvorí novú moderátorskú dvojicu, ktorú budú tvoriť známe tváre z Česko Slovensko má talent. Prvým z moderátorov bude Milan“ Junior“ Zimnýkoval, ktorý aktuálne pre Joj vyrába až štyri formáty – Take me out, Heslo, Moja mama varí lepšie ako tvoja a Nikto nie je dokonalý. Pokračovať by mal aj v Talente, ktorý Joj začína aktuálne pripravovať.

V novej šou sa do role moderátora vráti Jakub Prachař, ktorý na Joj vytvoril v minulosti dvojicu s Pycom. Odmoderovali spolu štyri série Talentu, po Pycovom odchode do Tvoja tvár znie povedome sa Prachař presunul do poroty talentovej šou.

Joj má vo vysielaní zoznamovacích formátov veľkú tradíciu, Take me out ale bude úplnou novinkou. V tomto prípade pôjde skôr o zábavu, šou bude cieliť na mladšie ročníky. Po prvý raz bude zoznamka prebiehať v televíznom štúdiu pred publikom.

Netradičný bude priebeh samotného zoznamovania. Tridsiatka žien si v originálnom formáte vyberá partnera na rande. Súťažiace budú mať k dispozícii len jeden krátky pohľad na to, aby sa rozhodli, či budú prihlásení chlapi v šou pokračovať ďalej. Čím dlhšie muž v súťaži vydrží, tým viac sa o ňom ženy postupne dozvedia. Potom sa však karty vymenia a muž, ktorý ostane ako posledný, si bude musieť vybrať svoju vyvolenú partnerku spomedzi žien, ktoré oňho prejavili záujem. Ak nájde tú pravú, pozve ju na rande, na ktoré sa televízia pôjde aj pozrieť.

Čítať viac...
Nahor