Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj po odklade expresne nasadzuje Supermamu, rozhodla už o osude testovaného magazínu!

Supermama sa vráti už tento týždeň, potvrdzuje týždennú periodicitu.

Joj po piatich rokoch definitívne oživuje niekdajší formát pre mamičky Supermama. Talkshow, ktorou bude opäť sprevádzať Renáta Názlerová, sa na Joj mala vrátiť už v priebehu marca, nakoniec však z jej programu zmizla.

Televízia najnovšie programovou zmenou informovala o nasadení Supermamy už tento týždeň. Potvrdila zmenu periodicity, keď pôvodne dennú talkshow bude vysielať jedenkrát do týždňa, konkrétne v piatky v rannom slote o 8:15. Pred piatimi rokmi šou bežala po Novinách o 12.

Joj už mala rovnako rozhodnúť o osude magazínu Gurmáni ulice, ktorý otestovala vo vysielaní pilotným dielom začiatkom januára. Zaradila ho do klasického poobedného nedeľného pásma magazínov. Novinku nasadila mimo programu operatívnou zmenou, neuspela s podielom cez 11 %.

Šou, v ktorej Jaro Slávik, Michal Nemtuda a Ludvig Bagin testujú pouličné pokrmy v rôznych mestách, dostala nakoniec zelenú, televízia by si mala pustiť do nakrúcania ďalších častí. V magazínovom pásme aktuálne vysiela trojičku Nová záhrada, Na chalupe a Nové bývanie s dvojičkou Nové bývanie dizajn. Gurmáni ulice pri svojom pilotnom nasadení vystriedali v programe prvý z magazínov, Novú záhradu.

Čítať viac...
Nahor