Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chystá ďalší magazín! Zatiaľ o ňom mlčí, poznáme prvé detaily

Televízia sa chce pustiť do ďalšieho off-timeového magazínu.

Joj sa v poslednom čase začína pravidelne zameriavať na divákov, ktorí sú fanúšikmi televíznych magazínov. Svoje portfólio minulú jar rozšírila aj o reláciu pre záhradkárov, pričom v podobnom štýle chce pokračovať aj s novým projektom.

Televízia totiž podľa našich informácií pripravuje nový kutilský magazín. Dosiaľ o ňom neinformovala, nepredstavila ho ani v budúcoročnej brožúre. Poznáme už však jeho možný názov, televízia ho pomenovala v kutilskom duchu Postavíme, zveľadíme.

Televízna dvojka si zatiaľ v produkcii magazínov skôr vytvára tradíciu a hľadá uplatnenie. Tie tohtoročné jej úspech nepriniesli. Neúspechom skončila kuchárska relácia Thomasa Kamenára Fajnšmeker, lepšie výkony no stále podpriemerné dosahovala Nová záhrada, ktorá pokračovala aj túto jeseň avšak v novom čase v nedeľu dopoludnia.

Podobne ako Nová záhrada aj pripravovaný projekt Postavíme, zveľadíme pripomína dlhoročný magazín z Jednotky RTVS. Tá pravidelne v soboty uvádza reláciu Postav dom, zasaď strom. Nová záhrada je zas dielom záhradného architekta Martina Čurdu a realizátora záhrada Františka Laššáka, ktorí boli kedysi priamo tvárami magazínu RTVS Hurá do záhrady.

Čítať viac...
Nahor