Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj po neuspokojivom víkende mení program – pozrite sa ako (aktualizácia o novú zmenu)

Ostatný víkend neprial veľkým komerčným staniciam, pričom Joj sa rozhodla na neúspechy zareagovať programovými zmenami. Tie sa týkajú sobotného podvečera a večera.

Nový sobotný program sa Joj nevydaril. Od tretej série televízia presunula šou Nákupné maniačky a ich premiéry zo ženskej stanice WAU na hlavný kanál, no jej výkon v čase o 18:00 na priemer Joj nestačil. Televízia reaguje na výsledky programovou zmenou, keď Nákupné maniačky ponecháva v týždennej periodicite v soboty o 18:00, no z Joj sa tento raz presunú na Plus. Na druhej najsledovanejšej stanici Joj Group sa doteraz nákupná šou nevysielala.

Na miesto Nákupných maniačok sa na Joj v soboty o 18:00 presúva javiskový sitkom Kukátko, ktorého sobotná repríza o 20:30 taktiež veľký úspech nezožala. Na tento čas vracia Joj filmy. Premiéry Kukátka ostávajú v pondelky o 21:30 po Paneláku.

Aktualizácia 5.2.: Joj na neúspech sitkomu v sobotu o 20:30 reaguje programovou zmenou aj smerom k nedeľnému večeru. Televízia chcela tandemom Kukátko a Profesionáli vytvoriť zábavné večery v soboty a nedele o 20:30, no od tohto zámeru upúšťa úplne. Z programu tak vypadávajú aj reprízy nových Profesionálov z nedele 20:30, na ich miesto sa posúvajú plánované filmy pôvodne načasované na 21:30. Zmena platí od 7. týždňa (nedeľa 16. februára).

Čítať viac...
Nahor