Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ plánuje sfilmovať knihy a chystá seriál od Evity

Aj TV JOJ prezentovala pred klientami a agentúrami svoj program na rok 2014. Prinesie niekoľko prekvapení. Najväčšími zrejme bude ohlásenie sfilmovania kníh Jozefa Kariku „V tieni mafie“ a Lucie Saskovej „Zlatokopka“. V akej forme televízia diela sfilmuje,  však nekonkretizovala. Môže ísť o celovečerný film, viacdielny film, alebo aj o seriál. Do seriálovej podoby chce JOJ pretaviť aj romány od Evity a dokonca pripravuje celovečerný film podľa knihy Všetko alebo nič, ktorú napísala taktiež Evita.

Ďalším prekvapením je ohlásenie česko – slovenského sitkomu Starosta, kde by si podľa našich informácií mali zahrať najmä českí herci, jednu z hlavných úloch by však mal hrať Jozef Vajda, ktorý v JOJ dostane príležitosť aj v sitkome Profesionáli. Z ďalších noviniek pre rok 2014 za zmienku stoja seriálová novinka Doktorka Ema so Soňou Norisovou v hlavnej úlohe, alebo seriál V dobrom aj v zlom, ktorý ma byť podľa JOJ voľným pokračovaním seriálu Klan. Podľa našich informácií JOJ plánuje seriál vrátiť na obrazovky upravený a nasadiť ho do vysielania v inom konkurenčnom nastavení. Pôvodný seriál teda definitívne nepochovala.

Istými novinkami pre jarnú časť televíznej sezóny JOJ sú seriál Tajomstvo rodiny (pracovný názov Vdova) s Michalelou Čobejovou, nové časti seriálu Profesionáli, zábavný sitkom s predstaviteľmi Partičky pod názvom Kukátko a v piatok ohlásená veľká spevácka show X Factor Slovensko.

Čítajte aj: Exkluzívne: Markíza ustupuje od Masterchefa, JOJ bude na jar vysielať X Factor

 

Čítať viac...
Nahor