Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj plánuje budúci týždeň najväčšie posilnenie v mesiaci! Televízie na večer vyťahujú premiéry scripted sérií

Markíza aj Joj postupne pridávajú do programu ďalšie premiéry.

Od januára súperia televízie o diváka premiérovým obsahom, ktorého v ďalších dňoch bude pribúdať. Markíza už v utorok okrem návratu Šťastného domova a štartu novinky O 10 rokov mladší vráti po čase do programu premiéry Rodinných prípadov, ktoré nasadzuje na utorky o 22:35. Seriál tak bude v jej programe opäť mimoriadne často, počas bežného dňa ho totiž vysiela až 4-krát.

Do štruktúry sa tiež vrátia premiéry Susedských prípadov. Tie zas nájdu svoje miesto vo štvrtky o 22:40. Nábeh im bude robiť Hviezdna párty, ktorá sa však borí s podpriemernými číslami. Markíza má stále v zálohe aj novinku Policajné prípady, zatiaľ s ich nasadením vyčkáva.

Premiéry svojej scripted série na večer vytiahne v januári aj Joj. 24. januára zaraďuje do programu nové časti Čert nikdy nespí, ktoré chce vysielať v utorky o 21:45. Nateraz aj v tomto čase bude bežať Moja prvá dovolenka, ktorá sa po jesennom stiahnutí z vysielania vracia na obraz.

Joj však posilní v januári prime-time najmä budúci týždeň. V stredu 18. januára uvedie komediálnu novinku Prázdniny a v nedeľu 22. januára vracia do programu V siedmom nebi, ktoré zažilo počas adventu veľký nárast sledovanosti. Markíza sa oproti januárovému programu posilní najskôr vo februári, pre tento mesiac neavizuje ďalšie doplnenie štruktúry.

Čítať viac...
Nahor