Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj ovládla aj utorok, Nikto nie je dokonalý s Vacvalovou a Andrásym vyskočilo! Vo vedení aj so spravodajstvom

V predvianočný týždeň zatiaľ Joj dominuje, dokázala napodobniť výkon v prime-time z pondelka.

Joj sa až do Vianoc rozhodla potiahnuť premiérové vydania jej zábavných programov, čo jej zatiaľ prináša úspech. Po pondelku, kedy vysoko vyhralo Inkognito, sa darilo aj vianočnému vydaniu Nikto nie je dokonalý, ktorého hosťami boli bývalí moderátori tohto programu, Elena Vacvalová a Oliver Andrásy. Relácia sa dokázala s jesennou sezónou, ktorá bola pre ňu vo väčšine vlažná, niekedy aj podpriemerná, rozlúčiť ratingom 7,6 %, podiel dosiahol nadpriemernú hodnotu 23,4 %. Nikto nie je dokonalý sa so špeciálom vráti ešte na Silvestra. Markíza už v utorok neprepadla, s komédiou Prázdniny, ktorú v rovnakom čase vysielala aj pred rokom, dosiahla to svoje s vyše 6 ratingami a podielom pod 22 %. Relácia Joj bola ešte silnejšia v 12+, celkovo si ju malo pozrieť takmer 560-tisíc divákov, podiel v tejto cieľovke vyskočil až cez dvadsaťosem percent.

Na menších staniciach sa najvyššie dostal večerný film Dajto Nezastaviteľný s podielom pod 8 %, nasledovali ho Profesionáli na Plus s podielom takmer 7 %. Vianočná žúrka už sobotný úspech nenapodobnila, uhrala vyše 4 %. Nekonečná láska na Doma podliezla 5 %, Vtierka Castle na Wau zas 4 %.

Rodinné prípady sa ťahali podvečer ku 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dvihla na 17 %. Oproti pondelku sa vývoj otočil v spravodajskej hodine, kde Televízne noviny spadli na podiel okolo 22 % a na Noviny stratili vyše jeden a pol ratingu, tie šli v podieli pod 26 %. Celkovo si Noviny pozrelo cez 600-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali mať pod 460-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa ale stalo Najlepšie počasie, ktoré vystrelilo v oboch cieľovkách. Joj v utorok udržala náskok troch podielových bodov v prime-time na Markízu.

Čítať viac...
Nahor