Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj oslávila šieste narodeniny Paneláku potichu s muffinmi z „Mekáču“. Trápne bolo aj hercom

Pred rokom oslavy piatych narodenín Paneláku sprevádzalo veľké prekvapenie s drahou narodeninovou tortou, ktorú Andy Kraus prostredníctvom šou Najlepšie torty Slovenska venoval hercom a štábu. O rok neskôr akoby už nebol na oslavy dôvod, televízia 6. výročie od spustenia seriálu odbila smiešnymi muffinmi.

Vraj jednoducho zabudla. Televízia tento rok pri príležitosti narodenín jej najsledovanejšieho a najúspešnejšieho projektu nepripravila žiadnu výraznú aktivitu. Medializácie sa Panelák dočkal iba v rámci príchodu polovice z ruského dua Tatu. Inak sa televízia výročiu seriálu venovala iba na vlastnom webe.

Prečo sa najdlhšie vysielaný seriál na Slovensku nedočkal úctivejšej oslavy? Jojka naň vraj proste zabudla. Svedčí o tom aj fakt,  že jedinou aktivitou spojenou priamo s oslavou 6. narodenín seriálu boli fotografie, na ktorých herci Paneláku pózujú, veľmi kreatívne, s muffinmi z fast foodu. Chce azda televízia povedať, že tento „marketingový počin roka“ mesiace plánovala? Autenticitu narýchlo zorganizovanej akcie dodávajú aj výrazy hercov, ktorí evidentne sami neverili, že pred fotografom pózujú s muffinom a s horiacou sviečkou v tvare šestky, nakoľko do koláča by sa ani šestica sviečok nezmestila. Áno, až takéto „veľké“ a „pompézne“ boli oslavy 6. výročia najdlhšie vysielaného seriálu na Slovensku. Preto sa už teraz tešíme na budúci rok. Snáď v deň narodenín v televíznom bufete nevypredajú sójové rezy…

stur malachovsky panelak 6 narodeniny

turzonovova slezacek panelak 6 narodeniny

panelak 6 narodeniny

Takto sa v Paneláku oslavovalo minulý rok
panelak-torta-5-rokov

šéfredaktor MediaBoom.sk

Čítať viac...
Nahor