Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj oslávila narodeniny ako líder, celodenný súboj bez víťaza! Dobre vedieť stále pod priemerom

Joj celodenne na svoje výročie dorovnala Markízu.

15. narodeniny oslávila Joj aj úspechmi na poli sledovanosti. V prime-time sa jej podarilo opäť výrazne zvíťaziť, pričom Markízu nepustila ani k celodennému líderstvu. Podarilo sa jej to aj vďaka Inkognitu, ktoré sa s premiérou a reprízou hýbalo okolo 25 a 26 %, rovnako tak aj vďaka Novinám, ktoré atakovali podiel 28 %. Dobre vedieť! opäť zaostalo za priemerom Markízy, tentoraz ale neprepadla reprízová časť, keď premiéra s reprízou uhrali podiely pod 19 a nad 18 %. Hviezdnu párty už tento štvrtok vystriedal Kávomat, Markíza tvrdo prepadla s podielom cez 10 %. Televízne noviny prekročili 24 %.

Z menších staníc Vymenené životy uhrali podiely 6,5 a pod 9 %, na Dajto vyskočili Kovboji a votrelci s podielom 7,5 %. Kriminálky na Wau sa dostali pod 4 a 5 %, za nimi skončil X-Men na Plus s podielom cez 3 %. Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla s podielom 17,5 %, stiahol ju slabý nábeh. Rodinné prípady atakovali 16 %.

V deň 15. narodenín dosiahla Joj identický celodenný výkon ako Markíza, obe televízie mali uhrať 18,7 %. V prime-time už Joj vyhrala s náskokom viac ako 4 podielových bodov s hodnotou pod 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor