Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj operatívne odštartuje vynovené Nikto nie je dokonalý, historická zmena v pravidlách formátu!

Formát Nikto nie je dokonalý ako taký prejde tento rok ďalšou značnou evolúciou, Joj si ju s tvorcami vyskúša v tejto sezóne.

Veľký balík zmien, ktoré Joj urobila na konci tohto týždňa, povolávajú do služby nové Nikto nie je dokonalý. Televízia po tom, čo jej nezafungoval štart štvrtej série seriálu Naši, sa rozhodla na utorky operatívne vytiahnuť práve zábavnú šou, ktorá sa už najbližší utorok predstaví výrazne vynovená.

Samotný formát je na televíznych obrazovkách už dve desaťročia, pričom najnovšie sa dočká zásadnej zmeny pravidiel. V tejto sezóne bude Nikto nie je dokonalý postavená na česko-slovenskom rozmere, čo sa premietlo ako do moderátorskej dvojice, výbere hostí ale aj priebehu samotných ankiet.

Historická zmena napríklad nastáva pri tipovaní celebritných hostí programu, koľko správnych odpovedí padne na ktorú otázku. Najnovšie bude totiž anketa prebiehať ako v slovenských tak aj českých uliciach, čo zasiahne do konceptu relácie. Hostia si totiž najprv pozrú slovenskú anketu a následne budú hádať či zaznel v českých uliciach rovnaký počet správnych odpovedí alebo odlišný. Aj samotní hostia budú vždy z Česka a Slovenska, ako prví sa predstavia Osmany Laffita a Zdena Studenková. Novú moderátorskú dvojicu, taktiež česko-slovenskú, vytvorili Martin Dejdar a Marián Čekovský.

Nový koncept šou Nikto nie je dokonalý

  • anketa je nahrávaná v Česku aj na Slovensku
  • kým doteraz hostia tipovali, koľko bude správnych odpovedí, teraz musia po pozretí slovenskej ankety uhádnuť, či zaznel rovnaký počet správnych odpovedí v Česku, prípadne viac alebo menej a o koľko
  • český hosť vyberá najvtipnejšiu odpoveď zo Slovenska a slovenský hosť zase z Česka
  • reláciu oživí živá hudba, v štúdiu pribudne klavír, ktorého sa zhostí Marián Čekovský
Čítať viac...
Nahor